Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Muszáj fizetős pszihológus...

Muszáj fizetős pszihológus esetén is együttműködnöm?

Figyelt kérdés
Az állami tágomatás csak akkor foglalkozik velem, ha begyógyszerzhet. Az pedig csak felületi kezelés. Érzem a régi és jelenglegi problémáim súlyát és nem tudom kibeszélni, megoldani vagy elfelejteni. Ha fizetek egy pszihológusnak, akkor is muszáj gyógyszert szednem és hasonlók? Úgy értem én csak akarok egy emberi lényt, akinek elmondhatom minden bajom, frusztrációm. Nem kell hogy megértsen, hogy segítsen, hogy szánjon. Csak hallgasson végig havonta egyszer. Meet senkim sincs. Tényleg nincs egy barátom se, se rokonom, se szülőm, se munkagátsam,s e s zomszédom. Csak emésztem magam a bajaimmal és tudom hogy tönkretesz, ha elfojtom.

2021. dec. 19. 00:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Illetve megszakítja a terápiamát addig még nem keresel fel egy pszichiátert és nem kapsz gyógyszeres kezelést. Tapasztalat.
2021. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!