Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongást hogy lehet hatásosa...

Szorongást hogy lehet hatásosan csökkenteni?

Figyelt kérdés

Nem nevezném magam folyamatos szorongónak, inkább csak valami szociális szorongás ami ritkábban okoz problémákat.

De semmilyen légzési módszer nem használ. Szorongás közben gyakran pirosodik ki és melegszik fel az arcom, igazából már szinte ez miatt szorongok nem is az emberektől.



2021. dec. 28. 15:20
 1/6 anonim válasza:
79%
Ha esetleg időd és pénztárcád engedi, keress fel egy pszichológust. Ha enyhe a dolog akkor szerintem pár találkozás alatt ezt meg tudjátok oldani.
2021. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Meg kell szüntetni a szorongás okát. Szerintem te tudod is. Csak épp nem ( tudsz ) lépni ellene.
2021. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Az okát feltárni pszichológussal.

Mindfulness is segíthet például.

2021. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképp tegyél ellene.Nekem is így kezdődött 10 akárhány éve.Most ott tartok hogy testileg is rosszul vagyok,gyakori a táppénz,fogalmam sincs hogyan járjak már be dolgozni,bírjak ki 12 órát, 1km-re a lakhelyemtől...pedig azóta küzdök,mégis ez van.Remélem te türelmesebb leszel nálam.
2021. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van itt még valaki? Valaki jutott valamire?

Nálam is ilyesmi van, szerintem okát is tudom, de nem tudok tenni ellene.

2022. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáter talán tud segíteni.
2022. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!