Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen mentális zavar vagy...

Ez milyen mentális zavar vagy betegség?

Figyelt kérdés
Teljesen üresnek érzem a fejem, nincsenek emlékeim, nem tudom mit kell csináljak, mintha semmi nem számítana az életben, nem látok tisztán, gyenge vagyok, mintha nem is élnék, nincs energiám annyira hogy még beszélni is nehezemre esik, fáj a fejem állandóan és valami nyomás szerűt érzek a fejemben, sötéten látok mindent, nem tudom hogy ki vagyok, olyan mintha megszűntem volna létezni, az agyam mintha állandóan ki lenne kapcsolva, nem gondolkodok, nem érzek, mintha itt se lennék. Aludni sem tudok mert az agyam nem kapcsol ki, ébren lenni nehéz mert nagyon álmos vagyok és olyan mintha aludnék állandóan Attól tartok hogy annyi az esélye a gyógyulásomnak, minthogy valakit visszahoznak a halálból. Nagyon aggódok hogy mi lesz velem, a legrosszabb hogy fogalmam sincs hogy mi ez.

2021. dec. 31. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Csodás, szegénykém! És mi lehet ennek az oka? Hol élsz, egymagad, vagy szülőkkel? Mi volt az utolsó rossz élményed?
2021. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Szervi oka is lehet a tüneteidnek, első körben menj el neurológushoz
2022. jan. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Róbert5 válasza:
Nekem is hasonló tüneteim vannak fejnyomás szédűlés gyengesék tompa fejem mindig almos vagyok agyam levan lassulva telhejesen nehéz gondolkozni néhe beszédem is a szavaakat kimomdani és nem tudjak orvosok mitől lehet minden lelet negativ 2éve szenvedek ezekel a tünetetel sajnos énis ugyérzem nincs kiut belőle elkeseritő sajnos.
2022. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!