Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak én nem tudok örülni az...

Csak én nem tudok örülni az újévnek?

Figyelt kérdés
Depressziósként egyáltalán nem tud meghatni az újév és olyan rossz látni ahogy körülöttem mindenki izgatott miatta én meg magamba vagyok fordulva és szomorkodok. Legszívesebben most ölném meg magam.

2021. dec. 31. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ez az év, meg a tavalyi eltelt ünnepi hangulat nélkül nekem is. Egyszerűen nem lehet úgy mondani, hogy boldog újévet, mint régen, mert akkor tudtad, hogy a világ is rendben van és lehet haladni, most meg olyan korlátozott minden. Idén karácsonykor inkább a bevásárlást élveztem picit, mert nem kellett fejvesztve rohangálni, megvannak azok a bizonyos üzletek, ahol megtalálok mindenkinek mindent. Aztán maga a karácsony műfenyővel, elromló számítógéppel nem volt túl tuti, inkább a januárt vártam, hogy tudjam a dolgaim intézni. A szilveszter most szerintem nem ünnepelhető, ki tudja milyen korlátozások jönnek, kiszámíthatatlan, nem lehet boldog újévet kívánni.
2022. jan. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "sikerekben gazdag túlélést" lenne a jó kifejezés, a "boldog újévet" bennem egy szebb világot idéz.
2022. jan. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez depressziósnak lenni, engem sem hoz már rég lázba az új év. Pont lexarom, ráadásul még 31.én is dolgoztam, kedvem sem volt este már semmihez, persze én nem tízen meg 20on éveske vagyok már ?)
2022. jan. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!