Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak én nem tudok örülni az...

Csak én nem tudok örülni az újévnek?

Figyelt kérdés
Depressziósként egyáltalán nem tud meghatni az újév és olyan rossz látni ahogy körülöttem mindenki izgatott miatta én meg magamba vagyok fordulva és szomorkodok. Legszívesebben most ölném meg magam.

2021. dec. 31. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Én sem értem a felhajtást, de ha nagyon rosszul vagy, kérlek hívj fel egy segélyvonalat.

Én úgy próbálom felfogni, hogy igazából ez a nap is olyan, mint a többi

2021. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is így fogom fel, semmivel sem másabb mint a többi unalmas nap. Régebb én is szerettem a szilveszteri felhajtást, most már egyáltalán nem tudom élvezni, sőt még fájdalmas is ahogy látom hogy mindenki boldog, én meg képtelen vagyok rá
2021. dec. 31. 22:39
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Minek is lehet örülni? Az ötödik hullámnak? Az állandó őrült politizálásnak? Az áremelésnek. Semmi pozitívum nincs.
2021. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Énse érzem át már az ünnepeket mint régen.
2021. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Csak a bolondok örülnek. A normálisak tudják, hogy még nehezebb lesz, mint ami most volt.
2022. jan. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most volt idén először, hogy semmi örömöt nem tudtam magamra erőltetni emiatt. A korábbi években, ha bajom is volt, pár percre legalább fellelkesültem, na de most.

Mondjuk a Karácsonyt is kihagytam volna idén, nem érdekel az egész.

24N

2022. jan. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindenki izgatott meg boldog. Én is 16 vagyok, diagnosztizáltak depresszióval pár hónapja és családommal együtt csak ittunk egy pohár pezsgőt, lese szarjuk. Ugyanez volt karácsonykor nem történt semmi izgalmas, semmi karácsonyi hangulat nem volt amikor kibontottam ajándékokat akkor se éreztem semmit, bár rengeteg ajándék volt.

Szerintem csak akkor lehet igazából izgatottnak lenni szilveszterkor ha jól berúgsz. Alapvetően értelmetlen az egész

16F

2022. jan. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A karácsony sem érdekelt engem se, de legalább karácsonykor nincs akkora felhajtás mint szilveszterkor. Igazából én már semminek nem tudok örülni, semmi iránt nem tudok lelkesedni, ezek az ünnepek meg még jobban el is szomorítanak. Az egyetlen dolog amit még várok az a nyár, bár nem tudom hogy megérem-e még mert ez a lehangoló időjárás is nagyon megvisel most.
2022. jan. 1. 00:32
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Én azt mondom hogy ezek az ünnepek csak azért jó mert nincs extra szenvedés. Nem kell menni suliba vagy dolgozni. Alapból még szomorúan/üresen érzed magad de mégse annyira mintha aznap suliba vagy dolgozni mentél volna
2022. jan. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
95%
Valamennyire át tudom érezni. Igaz én nem vagyok depressziós de a szilveszterem abból állt, hogy néztem instán, hogy a "barátaim" egy olyan buliban vannak épp amiről nekem senki sem szólt. A karácsonyt viszont próbáltam élvezni de az a sok szenny ami nap mint nap elénk ömlik, a folyamatos mocskolódás, mindennapos problémák nagyon el tudják rontani az ember kedvét. Én mindig is próbáltam pozitívan állni a dolgokhoz és kisebb dolgokban megtalálni a jót. Próbálom azokat a pillanatokat elraktározni amik fontosak, meghatározók. Nekem sincsen olyan tipikus legjobb barát az életemben de van helyette pár olyan akikre számíthatok. Velük mindig jól érzem magam. Szerintem egy jó barát akivel mindent meg tudsz osztani nagyon jó hatással lehet rád. Próbálj találni valakit az életedbe akiért megéri felkelni reggel. Nem könnyű és nem is egyik pillanatról a másikra megy.
2022. jan. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!