Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálják ha ordítani...

Mit csinálják ha ordítani tudnék a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
Nem reg pusztult el a kiskutyam es mar hónapok óta vagyok rosszul egy fiú miatt, akivel nem úgy sikerült a randi ahogy terveztem, most pedig mindennap látom, és borzasztóan fáj ez az egész, sok a suli es mar nincs menedéket se (a kiskutyam). Ejszakankent nehezen alszom el, szorongok és mindig mozog valamim, mert nem birok nyugodtan lenni. Sírni alig tudok, mindig üvöltéssé változna at, de azt meg nyilván nem a családom mellett kese este. Tehetetlennek es üresnek érzem magam, meg ha tudom is, hogy szereti, támogató családom van, és csodalatos barátaim, de valahogy nem érzem, hogy bárki is megértene teljesen kozulok, es nem is szívesen beszelek velük ilyenekről. Mit tegyek?
2022. jan. 3. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakember? Mesélj mi a baj azzal a fiúval? Mennyi idős vagy? Ha nem akarod ide, akkor felőlem leírhatod priviben is.
2022. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 is írta, legjobb lenne, ha kibeszélnéd magadból, megkönnyebbülnél picit és talán segítene másképp látnod a dolgokat
2022. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte a családoddal. Itt ez a legnagyobb problema, ha megértőek igy is azok lesznek. A masik meg pszichológus. Ha nem kezdesz el ezen valtoztatni, akkor oda jutsz ahova én.
2022. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Veszteségek értek, amiket nem dolgoztál fel és túlzottan leterhelt vagy, amiket nehezen viselsz. Erős a kötődésed a fiúhoz, itt valamiért "letapadás" alakult ki, ezek szerint erős hatással volt rád, ezt a helyzetet helyre kellene tenni. Vajon mi az akadálya, hogy rendezd a helyzeted, akár vele, akár magadban?

Feltehetően van benned egy erős megfelelési kényszer, amin lazítani kellene, hogy ne "fuldokolj". Több én-időre, több nyugalomra, játékra, lazításra lenne szükséged, hajszoltnak tűnsz, meg mintha agyonnyomna a sok teher.

Kellene találnod bizalmi személyt, akivel meg tudod beszélni a téged feszélyező problémákat, hogy csökkenjen a nyomás benned. Jól sejtem, hogy egy atipikus helyzetről van szó - tekintve, hogy ezt nemigen tudod kivel megosztani családi-baráti körben?

2022. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!