Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valdoxan? Szed valaki ilyet?...

Valdoxan? Szed valaki ilyet? Milyen árban van mostanság?

Figyelt kérdés
A neten csak annyit találtam, hogy EÜ emelttel 4000 Ft körül van egy dobozzal, de nem tudom, mikori az információ. Valóban így van? Egyébként mik a tapasztalataitok vele?

2022. jan. 4. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, elég drága még támogatással is, igaz én nem, mint antidepresszáns szedtem, hanem mint altató annak nagyon jó volt.

de ha rendszeresen szeded akkor gyakrabban kell laborvizsgálat majd

2022. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is alvásra írták fel, hát nem szívesen dobok ki ennyi pénzt arra az esetre, ha nem használna.
2022. jan. 5. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem segített. Nem az elalvásra gondolok inkább, napközben produktívabb vagyok. Előtte, alig vonszoltam magam. 20 éve kezelnek depresszióval és pánikbetegséggel. 3 hét után kezdtem érezni a hatását. A pánik szinte teljesen megszűnt. Viszont, mint minden gyógyszer esetében itt is igaz, hogy embere válogatja.....
2022. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!