Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Orvosra lenne szükségem de...

Orvosra lenne szükségem de félek, egy életre megbélyegezne a diagnózissal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam neurológusnál és pszichiáterhez küldött, de nem akarok menni mert félek hogy papirom lesz a betegségemről és egy életre megbélyegeznek vele. Mindenki tudni fogja hogy baj van velem, ezért pl. visszautasítanak majd munkahelyeken, de betegen képtelen vagyok bármire is. Van olyan megoldás hogy gyógyszereket kaphassak anélkül hogy papirom legyen a betegségről?

2022. jan. 5. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Attól még, hogy papírt kapsz róla, senki nem fog tudni a betegségedről, akinek nem mondod el. Hacsak nem valami olyan munkahelyre mész, ahol hivatalból lecsekkolják a teljes ilyen előéletedet, pl. a nemzetbiztonságnál, de remélem, amúgy sem ilyen pozíciókra áhítozol.
2022. jan. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy de.. olyasmivel szeretnék majd foglalkozni, ahol bizony érdekli majd őket az előéletem.
2022. jan. 5. 02:34
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha olyan beteg vagy, hogy "képtelen vagy bármire is", akkor egyértelműen nem jó ötlet feketén begyógyszerezni magad, aztán így bejutni valami felelős állásba, ahol egyébként nem látnának szívesen...
2022. jan. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De honnan szerezhetnék gyógyszereket?
2022. jan. 5. 03:12
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

igy viszont eselyed sincs jobban lenni, sot, ha olyan a betegseg akkor idovel csak rosszabbra fordul az allapotod. ellenben a legtobb pszichiatriai betegseg megfelelo terapiaval illetve gyogyszeres kezelessel kvazi tunetmentesse teheto.


a legtobb munkahelyrol nem utasithatnak vissza az egeszsegugyi allapotod miatt, es amugy sem fogja ”mindenki megtudni” a diagnozisodat, csak akivel te megosztod.

2022. jan. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!