Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan keressek szakembert?

Hogyan keressek szakembert?

Figyelt kérdés
Elég komplex a problémám. Tulajdonképpen az élet minden területén van egy. Öngyilkosság, pszichózishoz hasonló élmény, rendszeres disszociálások, szexuális gondok, depresszió, önbántalmazás, kényszeresség. Mint a bazárban. Nem haladok semerre az életben, de úgy érzem hogy még meglehetne fogni. Szeretnék segítséget kapni, viszont nem tudom hogyan kell szakembert találni, aki hajlandó lenne és tudna is velem foglalkozni. Mindenképpen tb-s orvost keresek. Annyit tudok, hogy lakóhely szerint kellene lennie egy kijelölt pszichiátriai gondozónak. Viszont nem tudom, hogy melyik az. Hogyan tudhatnám meg hogy melyik intézet az, ahová telefonálnom kellene? Esetleg háziorvost kellene először felkeresnem?

2022. jan. 8. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosod biztos meg tudja mondani, hogy melyik a te pszichiátriád. De neten is meg kell, hogy találd.
2022. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg írnál egy várost, hogy hol laksz? Úgy könnyebb szakembert javasolni.
2022. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szegedi vagyok. Nem tudom, hogy melyik intézet az, ahol tb-re tudnának kezelni. Egyetemista vagyok, viszont az itteni tanácsadás csak 5 alkalomig ingyenes és komolyabb dolgokkal nyilván nem foglalkoznak. Azt olvastam náluk, hogy tudnak segíteni szakember keresésben, megmondják hogy szükséges-e komolyabb kezelés, esetleg terápia.
2022. jan. 8. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak be kell írnod a keresőbe. Szegeden egy darab pszichiátriai szakrendelő van: [link]
2022. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!