Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szakembert keressek...

Milyen szakembert keressek fel, ha öngyilkos gondolataim vannak már régóta?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 03:55
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
112
2021. jún. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Pszichológus
2021. jún. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem pszichológust kéne felkeresni. Nekem is sok ilyen gondolatom szokott lenni, de az a baj, hogy még kiskorú vagyok és a szüleim nem hiszik el, hogy baj van. Menj el amilyen gyorsan csak tudsz, mert lehet, hogy már késő lesz.
2021. jún. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Háziorvosod és kérj beutalót a pszichiátriára! Jobbulást!
2021. jún. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

116-123 lelkisegely.


Ha meg mar tenyleg a hataran vagy akkor hivd fel a teruletileg illetekes pszichiatriat es mond meg h ongyilkossagra keszulsz. Kuldenek egy rohammentot es visznek a legkozelebbi intezetbe. Nem, nem szijjaznak le, de kapsz 0-24 felugyeletet es agyonszedalnak egy par napra. Utana terapia ezerrel.

2021. jún. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Írd le, esetleg privátban, hogy mitől vannak, mi a gond. Én is túl vagyok egy ilyen szakaszon, de megoldódott a helyzet. Hátha tudok (tudunk) segíteni.
2021. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat.

6-os, az alábbi a problémám: annyira sérült vagyok lelkileg (26N), és depressziós, hogy nem tudom mit tegyek. Járok pszichológushoz, le is cseréltem egyszer, de egyelőre nem érzem a hatását, pedig igyekszem.

Most ér véget valószínűleg egy 10 éves kapcsolatom, és teljesen meg vagyok lőve, nincs pénzem albérletre, pénzt nem tudok kérni senkitől, mert nekik sincs. Vannak barátaim, de már így is eleget terheltem őket a problémáimmal. Valamiért megrögzött hazudozó vagyok, a körülöttem lévő embereknek folyamatosan hazudozok kisebb-nagyobb dolgokban, azért hogy bizonyos esetekben mentsem a bőröm. Az egyik barátságom erre rá is ment sajnos. Amikor egyedül vagyok egy napra, akkor elég sokszor a pohár fenekére nézek 26 éves nő létemre, tudom hogy nagyon gáz, de úgy érzem, hogy ez tompít a lelki bajaimon, egyfajta azonnali ellazulást adva. Persze tudom hogy ez sem megoldás.

Nem tudom elképzelni az életem, hogy hol fogok tartani x hét vagy hónap múlva, szeretnék kibékülni a párommal, de annyira távolinak tűnik mindez. Tegnap éjjel azt vágta a fejemhez egy nagyobb veszekedés után, hogy én ott náluk csak megtűrt személy vagyok. Sajnos ő is eléggé lent van most lelkileg. A nagypapájának napjai vannak hátra, és teljesen kimeríti őt most a munka. Nem tudom hogy hogy békülhetnék ki vele, de azt mondta, hogy már minden lehetőségemet eljátszottam. Úgy érzem, hogy borzasztó személyiség vagyok.

2021. jún. 14. 10:53
 8/9 anonim válasza:
Pszichiátwe
2021. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Elnézést


*pszichiáter

2021. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!