Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kapcsolatba tudnék lépni itt...

Kapcsolatba tudnék lépni itt más hipochonderekkel?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanokkal szeretnék beszélni, akiknek a mindennapi életét már megkeseríti ez a betegség vagy esetleg a múltban súlyos hipochondriával élt, de sikerült kigyógyulnia belőle. Sajnos nagyon szenvedek és egyedül érzem magamat a problémámmal.

2022. jan. 11. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hipochondria ellen a leghatékonyabb védekezés az, ha nem olvasunk kedvtelésből orvosi irodalmat. Aki feleslegesen olvas orvosi könyveket, az úgy jár mint az az autó, melyet az előírt gyakoriságon felül hordanak műszaki vizsgára!
2022. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A hipochondriás esetek kezelésében többnyire hatásosnak bizonyult az alkalmi munkavállalás egy öregotthonban!
2022. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Meerah válasza:
100%
Szia! Én is hipochonder vagyok, és rettenetesen szenvedek tőle. Állandó halálfélelemmel küzdök, ha az orvosok egy tünetemből kimagyaráznak, rögtön jön a helyébe három másik, ami miatt szoronghatok. Teljesen ellehetetleníti az életemet. Én is szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik hasonló cipőben járnak, mint én, mert borzasztóan magányos dolog ez...
2022. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hipochonder vagyok, a tavalyi év volt ilyen szempontból a legnehezebb, legrosszabb és még mindig tart. Szívesen beszélgetek róla veled, mert én is egyedül érzem magam a problémával, mindenki kinevet.
2023. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!