Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochonderek mi segített?

Hipochonderek mi segített?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 11:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Van valaki akinek sikerült kigyógyulni?
2021. máj. 29. 11:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkoromban én is hipochonder voltam, és iszonyatosan rettegtem. Mígnem úgy döntöttem, hogy ha beledöglök egy betegségbe, akkor beledöglök. Még mindig jobb, mint ez a rettegés. Sőt. Azt hiszem, magát a halál tényét sikerült elfogadnom, és hipp-hopp, elmúlt a hipochonderségem.
2021. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam két igazi infarktust, és 4 szívműtétem volt, ebből kétszer sikerült is elhaláloznom. Rájöttem, h fölösleges időpocsékolás minden szartól rettegni, aggodalmaskodni. Az élet rövid, bármikor véget érhet, élvezni kell amíg lehet. Ha kicsit itt fáj- ott fáj,az jelzi hogy még élünk, örülni kell neki, nem pedig félni tőle.
2021. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a #2 válaszoló tényeket közölt. Igaz én elég durván hipochonder vagyok nekem ez a szorongással jár, de ha belesz*rsz, és azt mondod, ha megdöglök, akkor megdöglök már úgy sem fogok róla tudni, akkor kicsit megnyugtatod a bent kalimpáló harangot a fejedben. Hisz elfogadtatod az agyaddal azt a tényt, hogy kár parázni minden sz*ron, ha meg kell halnom, akkor úgyis meg fogok nincs ami segítsen. Nekem ez segített sokat, én is mindennek utánaolvastam ezer kivizsgáláson voltam, mindent beképzeltem. Hidd el nekem, csak engedd el. K*rva nehéz, és sok idő, de sikerülni fog!
2021. jún. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!