Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarosok ti is...

Bipoláris zavarosok ti is alkoholizáltok ?

Figyelt kérdés
Régóta szenvedek bipoláris zavarban. Gyogyszert is szedek rá és évek óta piálok rá. Enyhití a depresszios fázisokat. Olvastam hogy sok bipoláris iszik. Nem tudok leálni a piával mert jobban érzem magam. Aki hasonlóan van ,hogy éli meg ?
2022. jan. 12. 04:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan így vagyok én is, naggyon rossz!
2022. jan. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező: szerintem csak magadnak okozol rosszat ezzel.
2022. jan. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Egy barátom szintén bipoláris skizofrén volt, keményen ivott. Nála a pia csak fokozta a gondot, részegen többnyire a rosszabbik énje jött elő. A végén teljesen lecsúszott, gyakorlatilag hajléktalanként halt meg.

Teljesen őszintén tanácsolom, gyere le a piáról, az egy ördögi kör.

2022. jan. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem olvastam, hogy sok bipoláris inna, inkább azt hogy drogozik a mániás fázis alatt. Amikor hiper vagyok akkor szoktam inni 1-2 sört, mert amúgy nem iszom egyáltalán alkoholt. Próbáld meg csökkenteni a beviteled mert több gondot okoz ha iszol, mintha nem. A depressziós fázisban enyhítheti a dolgokat, de csak becsapod magad vele.
2022. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is bipoláris zavarom van. Soha nem iszok alkoholt, nem dohányzok és nem játszok szerencsejátekokkal sem, viszont minden nap túlzabálom magam. Gyógyszereket sem szedek soha, mert azoktól nekem csak még rosszabb lett. Pszichológushoz sem járok. Én úgy gondolom, hogy mindenki éljen úgy, ahogyan neki a legelviselhetőbb, a mások dolgába pedig ne szóljon bele senki. Van, aki iszik, van, aki dohányzik, én meg a gyógyszereket nem szedem. Senkinek semmi köze az ilyesmihez.
2022. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Amióta gyógyszert szedek semennyit se ittam alkoholt.elotte se éreztem jól tőle magam.eleg volt fosulis évek alatt úgymond kitombolni magam.tobb embert köztük rokont is ismerek akik gyógyszerre ittak.egyik se happy end.veszelyes kombó.en eszek általában és vásárolok hipomaniaban,vagy nyomatom hangosan a zenét és kisirom uvoltom a bánatom.ez nekem bevált,kaját és a penzkoltest viszont nehezen fogom vissza.no drog,no cigi,es nálam az vált be ,H most egy darabig cölibe vagyok. A "keksztol elmegy az agyam. Szóval marad a napi testmozgás levezetesnek.
2022. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
72%

Kezdjük az elején. 16 évesen Rivotrillra szoktattak. 0,5-el kezdtem, 21 évesen már 4 mg volt a napi adag. 25 évesen hagytam el végleg. Kössz orvoslás. Közben elkezdtem füvezni. 22 éves lehettem. 5 évig aktívan. Mellette egyéb drogok. Amfetamin, crack legfőképp. Cracket soha ne próbáld! 27 évesen, miután elkaptak kábítószer birtoklással, gondoltam legálisan bomlasztom magam. Keményen ittam egy évig. Sört soha. Legfőképp 72-es Tátratea, rum, mindennap két üveg bort. Annak egy detox vetett végett. Egy üveg 80 fokos stroh rum, vodka és nem is tudom mi kombinációja után. Akkor majdnem oda lettem. Kössz orvoslás. Ekkor álltam le mindennel. 2021 február 7.


Hogy milyen józanul? Szar. De jobb, mint holtan.


Sok sikert mindenhez!

2022. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Innék, de nem megy. Ezért vegetálgatok.
2022. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Orvos kell!
2022. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nem iszom.
2022. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!