Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek, mit tehetnék?

Nagyon félek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban nem tudom hogy mit tehetnék, rettenetesen félek és nincs akinek elmondjam, mi a baj.

2022. jan. 17. 02:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyon régóta áll fenn nálad ez a tünet? Mert ha igen, akkor mindenképpen kell keresned pszichiátert! (Ezt nem szívesen írom, de erre ez a megoldás!)


Ráadásul ha több egymást követő éjszaka nem tudsz aludni, akkor még fokozódik is ez a nehézség. Legalább pszichológushoz juss el valahogyan!


Vagy esetleg ördögűző pap/más egyházi méltóság segíthet. De lehet, hogy ők is csak azt ajánlják, amit én - vagyis "agyturkászt".


Lelkisegély 116-123-as szám - akár online is lehet nekik írni. Hány éves vagy? Ha lány, akkor lehet hogy túlféltettek?


Családsegítő szolgálat szociális munkásai is tudnak tippeket adni. A Magyar Máltai Szeretetszolgálat munkatársai nagyon jók tudnak lenni mentálhigiénés tanácsadásban, ha budapestiek vagytok...

2022. jan. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta vagyok paranoiás.
2022. jan. 17. 06:06
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor bőven itt van az ideje annak, hogy ezt kikezelje valaki, aki ért a lelki problémákhoz.


11-es válaszomban benne van szinte minden infó. Újra el kell olvasni és értelmezni a leírtakat!

2022. jan. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Létezik természetfeletti világ, de ha nem keresed velük a kapcsolatot (vannak, akik direkt keresik praktikákkal), akkor az emberek többsége nem érzékeli azt.

Okkult támadás esetén Jézus Krisztus nevének segítségül hívása jelent megoldást, az adott szituációban.

2022. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#12: de akkor miért nem fordultatok szakemberhez eddig...? :-O
2022. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!