Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önutálattal mit lehet kezdeni?

Önutálattal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Néha annyira elfog az önutálat hogy meg szeretném ölni magam, ez most is így van.
2022. jan. 17. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Elöször is honnan fakad ez? Nem tetszik a külsőd? esetleg valami miatt bűntudatod van?
2022. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

önismerettel of korsz. Menj terápiára, olvass önismereti könyveket. aztán kész is.

amúgy nem sok infót írtál le de ennyiből kb ezt lehet ajánlani

2022. jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A külsőmet is utálom, de minden mást is magamban. Gondolom abból fakad hogy gyerekkoromban apám, mamám és bátyám gyűlöltek, ki is fejezték úgy, hogy vérbetegnek, bolondnak, hülyének, nem normálisnak neveztek és hát néha még vertek is. Gyerekkorom alatt a 7-től - 15-ig éveimben értem. Néha még most is előfordul, nyáron töltöm a 18 - at :)
2022. jan. 17. 10:10
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és volt hogy űzték ki belőlem a sátánt (akkor kb. 9-10 lehettem) mert visítva sírtam a bántásaik miatt :))
2022. jan. 17. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy? Ha bpi akkor sok lehetőség van ami ingyenes.
2022. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

Jól beléd égették a gonoszságukat! Tudod, a legnagyobb ember aki valaha élt a földön ezt mondta!

Máté evangéliuma 7:12."Amit akartok, hogy az emberek veletek megtegyenek, ti is azt cselekednének."

Nemsokára ilyen körülmények között élhetett!

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2022. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!