Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax függőség mikor alakul...

Xanax függőség mikor alakul ki? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok a párom post covidos tünetek miatt (nem alszik) kapott 2x1 xanaxot. Félek hogy rá szokik. Mennyi az az idő amíg biztonsággal lehet szedni, nem alakul ki függőség? 31 éves

2022. jan. 18. 13:39
 1/7 anonim válasza:
15%
pàr hónap
2022. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Pár NAP alatt is rá lehet szokni, de 1-2 hét után már kb biztos. És akkor a leszokáskor nem fog tudni aludni az elvonási tünetek miatt. Minél kevesebb ideig szedi, annál jobb...
2022. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Miért kell naponta kétszer szednie, ha aludni nem tud?


Mennyi a xanax? 0,25?


Én is 1-2 hetet mondanék, azután már rá fog szokni.


(Van tapasztalatom bőven, de nem tudom, hogy pontosan mikortól szoktam rá.)

2022. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Tapasztalatból mondom, hogy napok alatt nem lehet hozzászokni, de az alvása csak addig lesz jó míg szedi, utána visszaalakul sajnos minden. Én pár hónapig szedtem , aztán lassan letettem, nem volt hozzászokás.
2022. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Én tapasztalatból mondom, szerintem is pár nap alatt hozzá lehet szokni. Az alvásnál különösen, hiszen nem csak fizikális függőség alakul ki, hanem mentális is, és még kevésbé fog aludni utána, mint amiért elkezdte szedni...
2022. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

kb. két hét.

de függ az adagtól is.

2x 0.25-öst nyilván könnyebb letenni mint 2 x 1 mg-ot

2022. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2x0.5 szed
2022. febr. 15. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!