Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, hogy van egy...

Úgy érzem, hogy van egy pszicho és egy empatikus énem is (?)

Figyelt kérdés

Azt nem írnám le, pontosan miben nyilvánul meg a "pszichopata", érzelemmentes énem, vagy nevezzük bárhogyan, csak annyit, hogy gondolatokban, szexuális aberrációkban főleg. Ez a másik énem úgymond, meg van, hogy olykor több érzelmet tanúsít, mint egy átlagember...

Vajon mi válthat ki ilyen kontrasztot?

Valaki, aki hasonlóan van esetleg?

21/F



2022. jan. 19. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló vagyok, az ember nem fekete/fehér. De hogyan kell ezt elképzelni? Ezek csak fantáziák, vagy tényleg szeretnél valakit bántani?
2022. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak fantázia szinten van, senkit sem szándékozom bántani. Viszont elég beteg gondolataim vannak sajnos.
2022. jan. 19. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok, nem tudom, hogy pontosan milyen választ vársz, de nem vagy egyedül. Ha szeretnél róla beszélni, írhatsz.
2022. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A perverz vágyaid traumákból, komplexusokból fakadhatnak. Ettől nem vagy pszichopata ha ez érdekel.

A vágyaid pedig megèlheted a partnered bele egyezésével és a határai tiszteletben tartásával.

2022. jan. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Ebben a korban normális.
2022. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!