Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikbetegseg szakember nelkul?

Panikbetegseg szakember nelkul?

Figyelt kérdés
Nem igazan van idom pszichaterre. Panikrohamaim voltak mar, meg hipochonder is voltam de mar ugy erzem jovok ki belole. Legszomjam regebben surun volt, mostmar az sincs kb sose. Panikrohamok ilyen 2-3 havonta jonnek ram, de azt se szeretnem. Volt akinek idovel elmult segitseg nelkul?
2022. jan. 19. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem érdemes beiktatni valahogy a pszichológust vagy egy jó kineziológust esetleg, ha magától nem szűnik meg a dolog. Örülök hogy javult az állapotod, légy büszke magadra!:)
2022. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem mozogni,sétálni konkrétan.es nincs netezés közben,és jókat gondolkozok közben.es van,H fél napig offline vagyok.max rádiót hallgatok azt is max 10p.es az életemrol agyalok és jönnek a válaszok mindig.sokat vagyok természetben,a kutyámmal.teljesen lenyugodtam azóta,semmi rosszullét.este citromfű,kamilla tea.es írok sokat,meg ha vmi bánt akkor v rajzolok v színezek.de több platformon is van ebben anyag,tiktokon YouTube on.keresd meg mi bánt és nézz szembe vele.ja és toxikus családomat kizartam az életemből.azota tele vagyok energiával.
2022. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!