Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért "félek,, a macskámtól? ...

Miért "félek,, a macskámtól? Mióta hazajött szorongok tőle,nem szeretem ölbe venni se.

Figyelt kérdés
Kicsit több mint 2 hetet volt valakinél bezárva,lefogyott csontsovány, már elsirattam,elgyászoltam és végül 17 nap után hazajött de szorongok amikor a közelemben van,nem szeretem megérinteni most kizártam a szobámból:( kapott gyógyszert enni inni szerintem jól lesz, miért érzek így? Félek,hogy még valami baja lesz.

2022. jan. 19. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Mintha ma mar osszefutottam volna a kerdessel, egy augusztusi fb poszttal is, igy ez kicsit konolytalannak tunik, DE:


allatorvos, infuzio. Masnak meg jol johet, hogy csontsovany allatot tomhetunk teli, hanem meg kell erositeni eloszor. Erre van az infuzio az allatorvosnal, majd pedig kis mennyisegekben kell visszatornazni az etelt.


Nekem tobb, mint 2 hetig nem evett a kutyam, 3. naptol infuziot kapott. Elso korben amikor elkezdett enni par falatot kapott csak. Egy kis ido elteltevel pedig megint, ha az bent maradt. Aztan ahogy jobban lett, kaphatott tobbet. O kb. 5 nap eves utan lett a regi. :) Szerencsesen megusztuk mindenfele karosodas nelkul.

2022. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az infuzio nalunk azert kellett, hogy az eletben maradashoz szukseges anyagokat megkapja (ergo, ne haljon ehen), es nem szaradjon ki sem.
2022. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2022. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!