Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha már nem tudok...

Mit tegyek ha már nem tudok örülni semminek?

Figyelt kérdés

Bármit csinálok nem érzek már semmit csak az ürességet. Semminek nem látom értelmét egész nap feszültséget, idegességet érzek semmi örömet vagy nyugalmat.

Nagyon nehéz felkelni az ágyból, mert azt érzem, hogy nem akarok már semmit ebben az életben csak nyugalmat, aludni szeretnék örökre távol a problémáktól és a rossz emlékektől. Így nincs értelme élni.

Öngyilkosságra is gondoltam már azt érzem már csak az tart vissza, hogy nem tudom hogyan tegyem.



2022. jan. 24. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Mostmár csak bemásolom ezt a hozzászólást ahol ilyesféle segítségkérést látok. Amúgy üdv a klubban. Amit lent olvasol az motivációt nem ad, de a bénító fájdalmat elmulasztja, utána meg már ki tudja:)))!



"Én is itt találtam rá, amikor ilyesmit olvasok bajba lévő embertől továbbadom mert elképesztő a hatása és kötelességemnek érzem.


Rhodiola Rosea, B3 vitamin, ezeket a GymBeamtól veszem, de ami neked szimpi, mert nem reklámozom -itt volt jó áron, annyi. Mellé Interherb B vitamin komplex. Este veszem be ezeket. Emellé megeszek napi 2X1500mg jutavit Cvitamin retardot. Már egy hét után éreztem, hogy jobb, az elején csak a Rhodiola meg a B3 volt, reggel szedtem, akkor még kételkedtem, hogy placebó amit érzek, De nem, tényleg nem akartam már meghalni, már érdekelt egy film, megrendeltem a netflixet... kb. 2 hónap után jött be tök véletlenül a B komplex, illetve az esti bevétel úgy lett olyan változás ami minden elképzelésemet felülmúlta. Ezek vitaminok, a Rhodiola meg gyógynövény. Semmit nem veszítesz, még árba sem vészesek."

2022. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%

Ez nagy baj! Az agy túl van terhelve! Ha ez így menne tovább, az egész emberiség ilyen helyzetben lenne. Ez pedig sötét kilátás! De nem marad így!

A Biblia szerzője segíteni kíván nekünk!

Máté evangéliuma 5:3."Boldogok, akik tudják hogy szükségük van Istenre."

2022. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

A 2. válaszolót igazán le lehetne már tiltani. Az elsőt is reklám miatt...


Ez súlyos depresszió, mihamarabb kérj segítséget. Van, akivel őszintén tudsz beszélgetni? És pszichológusi segítség is ajánlott.

2022. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14%

3# letiltani a magadfajtát, aki tolja az üres, tanult dumát. "Kérj segítséget", -ha lenne erről belülről egy csepp fogalmad letiltanád saját magad.

Mit reklámoz az első??? Tök más gyártók, mind az ő cége? Vagy gyógyszertártulajdonos a kérdező szomszédjában? Ha kipróbált és bevált és az illető már túl van a netes kutatáson akkor nem könnyebb így annak aki bajban van? Rhodiolát 3 hónapja csak 2-3 helyen találtam a neten.

Én vagyok az első, én itt olvastam ezekről a szerekről, az egyik válaszolónak ajánlotta a pszichológusa a rhodiolát és a B3-at. A másik kettőt szedem, ez a kombó amibe nem merek belenyúlni, pedig valószínű a c vitamin nem oszt nem szoroz, de egy napot még ki nem hagytam. Mert tudom mi is lehet, mert talán egy fokkal rosszabb állapotban voltam mint a kérdező és ez a valami szer kiszedett belőle. Nem voltam fogyatékos, hogy ne tudjam, hogy szakember kell, de abban az állapotban ez nem működik. Ha lenne egy csöpp eszed és ismereted akkor tudnád és nem gondolnád, hogy micsoda rácsodálkozás lesz a kérdezőtől, hogy kérjen szaksegítséget! Tudja mindenki ezt! Nekem hiába mondta olyan ember is akit szeretek, felnézek rá és bízom benne, akkor sem mentem. Ezt tanultam réges-régen, és akkor sem mentem segítségért.

Szóval mielőtt tiltatnál: ahogy nekem talán az életem mentette meg ez a kis csacska gyógynövény, úgy lehet, hogy máséval is ezt teszi.

Ha azt írtam volna a kérdezőnek, hogy kuka a pszichiáter, rendelj tőlem gold2000 szereket megértenélek.

2022. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!