Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Céltudatos vagyok vagy nagyon...

Céltudatos vagyok vagy nagyon rosszul közelítem meg a dolgokat? 21/f

Figyelt kérdés

Szakmát tanultam ki érettsi után és abban helyezkedtem el. Sajna be kellett látnom hogy ezt nem élvezem, nincsen benne kihívás ezáltal elég kedvtelen vagyok.

A kollégáim aztmondjak hogy ők se szeretik csak a pénz miatt csinálják , utálják igazán én is csinálhatnám. És amikor megkérdezem hogy ők hogy látják magukat később aztmondjak nem tudják, majd lesz valahogy. Nincsenek céljaik. És aztmondjak hogy túl gondolom azzal hogy én célokat tűzök ki.

Jövőre szeretnék visszamenni tanulni, és én próbálom megtervezni az életem hogy 10 év múlva mit szeretnék csinálni, hogyan szeretném magam látni. Én úgy gondolom hogy jól gondolkozom csak a kollégák nagyon kiégettek és céltalanok és csak sodródnak amit én nem értek, és kezdem azt hinni hogy tényleg én gondolom túl.

Ti hogy látjátok jó hogy céltudatos vagyok vagy csak sodródjak az árral ahogy az összes többi kollégám?


2022. jan. 28. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség azzal foglalkozni hogy mások mit csinálnak meg hogy csinálják. Az élet nem egy verseny, mindenki úgy alakítja a magáét ahogy akarja meg ahogy tudja.
2022. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Ugye te is tudod, hogy az a helyes válasz, hogy csak sodródj az árral?


:)


Na jó, vicceltem. Nyilván sokkal jobb, ha célokat tűzöl ki magad elé. Tanulhatsz nyelveket vagy sportolhatsz vagy elhatározhatod, hogy sikeres leszel vagy sok pénzt fogsz keresni, stb. stb. Szerintem annyi a lényeg, hogy az emberi kapcsolataiddal is legyenek terveid. Szüleid, testvéred, (leendő) párod, leendő gyerekek, barátok, ismerősök, munkatársak. Mindenkire szánj időt.

2022. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen most mit kell aggódni, van aki tervez van aki nem csinálj amit akarsz ennyi
2022. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!