Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék visszamenni a...

Hogy tudnék visszamenni a pszichiátriára?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Elég rég óta depresszióm van.Ősszel elkezdtem járni pszichológushoz de akkor már 'késő' volt mert novemberben volt egy öngyilkossági kísérletem.bekerültem a pszichiátriára ahol 2 hetet voltam.azért engedtek haza mert a pszichiáteremmel nem nagyon beszéltem.nemrég újra elkezdtem járni pszichológushoz de nem nagyon segít.visszaestem, de mostmár nemcsak depresszióm van hanem elég nagy hangulatingadozásaim is.tudom hogy segítség kell mert minden nap az van a fejemben 'hogy gyerünk! meg kell tenned!tedd meg és utána minden jobb lesz.' Ha elmondanék mindent a pszichológusomnak akkor lehet visszautalna? Mit csináljak? (hülyeséget ne írjatok, köszi)

2015. ápr. 11. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Oda nem kell beutaló! Besétálsz,elmondod az első,szembejövő dokinak,hogy mi a gáz és már fel is vesz. Irataidat és zárójelentéseid vigyed magaddal.
2015. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem, hogy pszichológus be tud utalni, de a háziorvos igen.
2015. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elég ha ezt a háziorvosodnak elmondod. Amúgy miért érzed azt, hogy utána minden jobb lesz? Mármint a halál után? A fekete sötétség jobb, mint a virágzó fák alatt sétálgatni a friss levegőn? Ebben biztos vagy?
2015. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom bent fekvéshez kell.pszichológus miért nem tud?
2015. ápr. 11. 18:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert ő nem orvos. De talán tőle kérdezd meg, mindenképpen legyél vele őszinte, hiszen azért jársz hozzá. Ha nem mondasz el mindent, ami foglalkoztat, akkor kár járni.
2015. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A valóságban mindenki szívesen feküdne egy olyan helyen ahol csend van, törődnek vele, enni adnak neki, és nem kell semmit csinálni. Ha nincs nagy problémád, nem fektetnek be, csak ha látják, hogy nagy a probléma, próbáld nekik hangsúlyozni, hogy nálad nagyon nagy a probléma és neked zárt osztályon a helyed.
2015. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha ezzel akarod megalapozni a jövődet akkor menj csak a diliházba.15 éves friss hús vagy,biztosan tetszel majd a férfi ápolóknak ,szóval ne legyenek már illúzióid.Egyszerűen nem tudom megérteni mi jó van abban a helyben???kifejtenéd?
2015. ápr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó : miért kell ilyen bunkónak lenned? Ezt szebben is megkérdezhetted volna.nem, nem jó, de JOBB.voltam már ott.tudod, ott mindenkiben annyi szeretet van, még a kicsikben is, jó érzés olyanokkal lenni akiknek hasonló problémájuk van, nem piszkálnak és bántanak, ott próbálnak segíteni, és ott a pszichiátrián voltak JOBB napjaim :) de látszik hogy te nem voltál ott mert akkor nem írtad volna ilyen bunkón ezt a kérdést :)
2015. ápr. 12. 08:30
 9/12 anonim ***** válasza:
A gyerekpszichiátriát nem ismerem,de a felnőtt pszichiátriát nagyon is,és azt kell mondjam,hogy 1 fokkal jobb a diliház mint hajléktalannak lenni vagy megfagyni az utcán.Az orvostudomány még nincs a helyzet magaslatán a mentális betegségeket illetően.
2015. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én gyermek és ifjúság pszichiátrián voltam.
2015. ápr. 12. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!