Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit ajánlanátok, ha azt...

Mit ajánlanátok, ha azt éreznétek, hogy valamilyen lelki betegségetek van, de senkinek nem mondtad még el?

Figyelt kérdés
Én ezzel a problémával küzdök, és még a szüleim vagy a legjobb barátaim előtt se tudok szólni erről.
2022. jan. 31. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Pszichológus
2022. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Első körben pszichológua, viszont az nagyon drága. Van ingyenes iskolapszihomókus, de az olyan amilyen :/ max meghallgat, nem komoly.


Én azt mondom, hogy a legjobb barátaid közül döntsd el, hogy ki a legjobb (legjobbak legjobbika) és egyszerűen írd le neki. Ne ferdíts, ne színezd úgy, hogy kevésbé legyen "súlyos", egyszerűen csak írd le neki úgy ahogy valójában érzed. Hidd el ha igaz barát, akkor baráti válasz fog rá érkezni. Egyébként meg írd le itt anonimban, lőtéri kutyát nem fogja érdekelni, ha mittomén masni van a p*csödre kötve és nem jön szét, főleg nem fognak megtalálni. :D

2022. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát... köszönöm a válaszokat!

Egyik barátomnak megírtam amennyire egy ilyet csak úgy csettintésre le lehet jegyezni. Nem szeretek ilyen témákról beszélgetni, és szerencsére ő sem hozta fel.

2022. jan. 31. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!