Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy a mentális...

Normális, hogy a mentális betegségeim miatt mostanában -egyre többet- sírok, semmihez nincs motivációm?

Figyelt kérdés
Fapofával bámulok magam elé folyton, már mások is szóvá tették, hogy mintha össze lennék zuhanva. Hogyan kéne ezen változtatni? Már a felkelésnek se látom értelmét és azon agyalok, hogy miért élek még. Pszichológuson gondolkodtam, de nem nagyon hiszek benne, hogy ebben tudna segíteni. Így egy anonim oldalon leírom, hogy nem vagyok rendben, de egy idegennek nagyon nehéz beszélnem a gondjaimról.
2022. jan. 22. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Miért, barátnak könnyebb beszélni ilyesmiről? Nekem pl sokkal könnyebb idegennek megnyílnom, de gondolom, különbözőek vagyunk.


Hidd el, jobb, ha még az elején keresel segítséget, és nem hagyod még jobban elburjánzani, egyre nehezebb lesz visszajönni belőle. Keress fel bátran pszichológust, segíteni fog, nem fog pletykálni a rokonaidnál.

2022. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt is lehet szerintem, hogy leírod pl. naplóba, és aztán utána azt mutatod meg a pszichológusnak.
2022. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
A leírtak alapján magadtól nem leszel jobban. Én is pszichológust javaslok.
2022. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!