Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy ne érezzem...

Mit csináljak, hogy ne érezzem magam ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nem vagyok az igazi, mióta rossz idő van. Állandóan fáradt vagyok, egyre jobban szorongok.


De a legrosszabb, hogy folyamatosan sírhatnékom van. Az elmúlt pár hétben minimum heti 3-4-szer sírtam el magam. Volt, hogy csak kicsit, de párszor órákig nem bírtam abbahagyni.

Most is már pár órája sírdogálok, és hihetetlenül szarul érzem magam. Viszont nincs egy konkrét ok, amiért így érzem magam, minden kiborít. Most voltam otthon egy hétig, mert annyira kikészültem, hogy fizikailag is beteg lettem. Azt hittem, hogy kipihentem magam és jobban lettem, erre most megint úgy érzem, hogy képtelen vagyok végigcsinálni ezt a hetet.



2022. jan. 31. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Keress valami hobbit. Nézd újra a kedvenc filmedet/sorozatodat. Sétálj. Menj el olyan helyekre ahol jól érzed magadat. Kezdj el online barátkozni ;)
2022. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sétálok minden nap, edzeni is járok. Sorozatot is nézek, amíg ezeket csinálom tényleg jobb, de utána visszazuhanok ebbe az állapotba.

Ezért nem tudom,hogy mi lenne hosszútávon is segítség.

2022. jan. 31. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok; nem vagy egyedül!! én pánikbeteg vagyok és minden nap szorongok. citromfű teát szoktam inni :)
2022. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!