Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a hipochondria ellen?

Mit tegyek a hipochondria ellen?

Figyelt kérdés
Bármilyen tünet hirtelen jelentkezik egyből bepánikolok, hogy ez most biztos valami komoly és halálos. Hiába próbálok mást csinálni, mindig előjön valami és csak arra tudok koncentrálni. Pl random szúrás a fejbe, zsibbadó végtagok, mellkasi fájdalom stb.

2022. febr. 3. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Hát ne a gyakorit olvasd, az nem fog jót tenni.
2022. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, inkább Google-n nem keresek már rá semmire, mert akkor biztos, hogy jönni fog értem a mentő😂
2022. febr. 3. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, a google tényleg nem segít. Rákeresek és azonnal kidob valami daganatos betegséget. Én meg beparázok
2022. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak fájdalmaim lenni, szédülök mostanában. Pszichológus azt mondja hogy a szorongás váltja ki az egészet. Hiszek is neki, de újra kezdődik az egész.
2022. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!