Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha minden ok nélkül sírok, és...

Ha minden ok nélkül sírok, és hangulatváltozásaim vannak, akkor depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Vagdostam is magam régebben, de erről most úgy néz ki, leszoktam, már hónapok óta nem csináltam, viszont a sírás/hangulatingadozás megmaradt. A sírás a semmiből tör rám, legtöbbször éjszaka, de volt már, hogy akár nyilvános helyen / munka közben is előfordult. A hangulatváltozás meg annyi, hogy a semmiből leszek kedvetlen, ingerült egyik pillanatról a másikra.

2022. febr. 5. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Valami oka csak van.
2022. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Ennyiből nem lehet depressziót diagnosztizálni. Legalább 5 tünetnek fenn kell állnia. Ha kamasz vagy, akkor ez élettani jelenségnek is tekinthető (ami persze nem jelenti azt, hogy kötelező). Érzékeny típus vagy.
2022. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22 vagyok.
2022. febr. 5. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Tipikus kamaszodás jelei. Lekötetlen energiák. Menj el sportolni valamit, meglátod egykettőre elmúlnak.
2022. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

22 évesen hova kamaszodjon? :D


De én sem tudnám megmondani, vagy extrém érzékeny, vagy depressziós vagy.

2022. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!