Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szociális szorongás miatt...

Ha szociális szorongás miatt félek pszichiáterhez menni?

Figyelt kérdés
Mit kezd a pszichiáter a szociális szorongásommal ha annyira erős hogy meg sem bírok szólalni? Vagy nem is tudom hogy szociális szorongás ez vagy más valami, de úgy érzem nem bírnék megszólalni sem (erős szégyenérzet miatt) a pszichiáternél. Depresszió gyanújával küldtek oda (Én tudom magamról hogy depressziós vagyok csak 3 tünetet mondtam el a háziorvosnak és abból le is vette hogy pszichiáter szükséges) Mit tegyek? Nagyon félek.

2022. febr. 17. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
A pszichiáter előtt ne legyen semmi szégyenérzeted, azért van ott, hogy segítsen neked. Jobb, ha személyesen vagy ott nála és úgy tudjátok megbeszélni mi a probléma, de vannak olyan pszichiáterek is, akik online konzultációt is vállalnak.
2022. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg írd le egy papírra, hogy mit szeretnél mondani és olvass bele.
2022. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!