Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól az elején...

Antidepresszánstól az elején normális, hogy még rosszabbul vagyok?

Figyelt kérdés
Mirzaten 30 mg-ot kell szednem depresszió ellen. 1 hete szedem, de szinte még rosszabbul vagyok. Pszichiáter azt mondta tartsak ki, pár nap és jobb lesz, ha szükséges vegyek be Frontint. Egész nap alig bírok kikelni az ágyból úgy elnyom a gyógyszer.

#antidepresszáns, szorongás, depresszió, Mirzaten,
2022. febr. 25. 11:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Egész nap kómás vagyok vagy hogy mondjam. Mikor múlik már ez el? Márciustól dolgozok, de ha így lesz akkor is dolgozni se tudok. Teljesen bevagyok lassulva
2022. febr. 25. 11:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát a Mirzatent nem este kell szedni? Épp az álmosító hatása miatt. Amúgy a Scippát nem bírtam, 4 nap után letettem. Nem igaz, hogy ha valamitől nagyon szarul vagy ki kell tartani. Váltani kell gyógyszert.
2022. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, este kell bevennem és igyis egész nap mint akit agyonüttek
2022. febr. 25. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
És jól alszol tőle? Egyébként nem lehet hogy elég lenne a 15 mg?
2022. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól alszom tőle, csak hülyeségeket álmodok néha. Először 15mg-ot szedtem, de 2 hét után megint rosszul voltam így most 30mg-al próbálkozunk.
2022. febr. 25. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos ha nem az alvászavar a fő problémád nem is érem miért nem ad az orvosod mást, annyiféle más hatóanyagú gyógyszer van depresszióra.
2022. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez ilyen. Minimum 2-3 hét szedés után mondja a doki, hogy akkor ez a próbálkozás kuka. De ha az észrevehető új egyensúlyodra vársz, az úgy 6 hétbe telik mire kialakul.
2022. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!