Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen megoldás létezik erre?

Milyen megoldás létezik erre?

Figyelt kérdés

Covidos voltam 1 hónapja.1 hete szinte esek össze a fáradtságtól,nem tudok gondolkodni sem,jobban is szorongok,szinte rettegek,főleg amikor fáradtabb vagyok.

Az erős fáradtsággal decemberben voltam orvosnál,vérvétel jó.Mnstruációkor különösen extré módon gyenge vagyok.

Ha ilyen állapotban terhelem magam főképp,fizikailag akkor sokkal rosszabb,akkor rosszul vagyok.-erős szívdobogás,fejfájás ismét,szerintem felmegy a vérnyomásom is.

Pár napja Yarocent kaptam,amitől tegnap csak feküdni tudtam.Felet vettem be ma,igaz rosszul,de aludtam. Ma is 8 óta extrém fáradt vagyok,ilyenkor stresszesebbnek érzem magam.Mit tegyek van ennek a gyógyszernek értelme,ha jobban lenyom?el fog múlni?holnap dolgoznék(12 órás,állómunka,pihenni szinte semmit nem lehet,pedig olyankor jobban érzem magam utána.)

Ráadásul 3X1 0.25 Frontint is írt mellé.

Kérdeztem tőle,minek,így hogy dolgozzak?Aludva,elájulva??!Azt nem vettem be...Mit tegyek,hogy szedjem össze magam?Ki vagyok teljesen emiatt is borulva.Vitaminokat szedek(magnézium,b vitamin...



#fóbia stressz szorongás
2022. márc. 2. 09:38
 1/4 A kérdező kommentje:
PL:írni is alig bírok most,annyira lassú ,gyenge,álmos vagyok...
2022. márc. 2. 09:39
 2/4 Prokopf ***** válasza:

Sportolj, ne egyél legalább 3 órával elalvás előtt. Szexelj és olvass minél többet (cél: a szervezeted növekedési hormon termelésének természetes úton való felpörgetése, a nemi hormonháztartás aktivizálása). Kérdezd meg a szüleidet, nagyszüleidet hogy ők mit tesznek ilyen helyzetben.

Kezdődik.

2022. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.Mintha erősödött volna a szorongás.5 napja szedem.Most el sem bírom képzelni,hogy megyek ki a városba,2 km-el messzebbre,halálfélelmem van a kimozdulás gondoltatától...de közben egyre kimerültebbnek érzem magam...
2022. márc. 5. 09:31
 4/4 Prokopf ***** válasza:
Erősíts súlyokkal, ha növeled az izomtömeget talán nő a növekedési hormon termelése is. Kérdezd meg az idősebbeket, hogy ők hogyan védekeznek ilyen tünetek ellen.
2022. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!