Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi velem a problém...

Szerintetek mi velem a probléma? Mi történik ?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy ha többen vannak mellettem,körülöttem Pl.vasútállomás,üzletek,buszmegálló stb.teljesen zavarban vagyok,frusztrálódok,erősen úgy érzem,hogy engem figyelnek és biztos elítélnek és rólam beszélnek negatív dolgokat.

Utálok úgy venni valamit ha más is hallja,hogy mit mondok...,vagy csak hallja a hangomat.

mert azt érzem,"nahát ez milyen ember"?


A lakásom mellett két szomszéd van,eléggé vékonyak a falak,de a bejárati ajtóm is egy szoba ajtóéhoz hasonló,még nem tudtam lecserélni normális fa ajtóra amin még üveg sincs.

A lényeg az,hogy azt érzem,mindenki engem hallgat amikor elmennek az ajtóm előtt!Amikor lent vannak az udvaron,nem merek lemenni csak akkor ha szabad a "terep".

Pedig a nagy részük rendes,nem lenne mitől félni de félek hogy megszólítanak...,szorongás jön rám.


Inkább magányos vagyok minthogy emberek közt legyek mert akkor kevésbé szorongok.


Ismeri valaki az ilyen helyzetet?

Hallott már valaki ilyen problémáról?



2022. márc. 6. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia
2022. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!