Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nárcisztikusok képesek a...

A nárcisztikusok képesek a legbékésebb, legtoleránsabb embereket is kihozni a sodrukból?

Figyelt kérdés
Amikor pofátlan módon hazudnak, a hazugságot hazugsaggal leplezik, a külvilágnak teljesen mást mutatnak, a dolgokat, helyzeteket szándékosan szabotálják, ők semmiről nem tehetnek, külső körülmények áldozatai, és még nekik áll feljebb ha valaki keményen odamondja nekik a véleményét, akkor meg eltűnnek. Fokozatosan teszik az aljas dolgokat, és amikor már egy békés toleráns személy sem bírja higgadtan elviselni a túlkapásaikat a visszaéléseiket, akkor ők érzik sértve magukat.
2022. márc. 7. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így működnek.
2022. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, és én egy türelmes, toleráns ember vagyok, a problémakat egyenesen, nyiltan szeretem megbeszélni, kompromisszum képes vagyok, de egy ilyen ember addig juttatott hogy szó szerint elküldtem az anyjába. Soha senkinek nem mondtam ezt, és rajta kivül soha senki nem irritált.
2022. márc. 7. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez a céljuk. Kihívásnak tekintik, ha olyan embert sikerül felidegesiteni, aki a türelméről híres.
2022. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek inkább a pszichopaták. A nárcisztikus folyamatos elismerést vár el, mindig megsértődik, kiforgatja az ember szavait, mindent kritikának vesz.


A pszichopatákban ez legalább nincs meg, ellenben patológiás hazudozók és imádnak manipulálni.

2022. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Narcopata?
2022. márc. 7. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mindig újabb áldozatot keresnek a nárcisztikusok. Az élteti őket, ha uralkodni tudnak a másik emberen, be szeretnék osztani a másik idejét, hazudnak feszt, addig jó a másik ember nekik ha ki tudják használni. Amint a másik ember ott akarja őket hagyni, elkezdik zsarolni, fenyegetőzni stb módszerek-- csakhogy ne legyenek elhagyva. ja és általában zugivók. Ilyen egy üveggyári ismerősöm is. W, N.
2022. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!