Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lamolep 50 mg mellékhatásai...

Lamolep 50 mg mellékhatásai mikorra múlnak el?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg és szorongós vagyok, eddig szedtem Duciltiát és Xanaxot, azokkal semmi bajom nincs, hónapok óta szedem őket.

Ezen a héten a pszichiáterem írt fel Lamolep 50 mg-ot, mert habár a két gyógyszer javított az összesített állapotomon, a frontokra és hasonlókra továbbra is érzékeny vagyok, olyankor nagyon szenvedek, szédülök meg ilyenek. Erre kaptam ezt a Lamolepet, hogy "korrigálja" (azt hiszem így mondta a doktor) ezt az ingadozást.

Tegnap este bevettem az első szemet (este kell szedni a Xanax-szal), este még csak gyomorbizsergés volt meg nagyon enyhe hányinger, de ma reggel ahogy felkeltem olyan vagyok mint aki influenzás (csak a légzőszervi tünetek nélkül), fájnak a végtagjaim, álmos vagyok, kótyagos, fáj a fejem, szédelgek, alig élek.

Kérdésem, másnak is vannak/voltak tünetei a Lamolep első szedése után? Érdekelne hogy nektek mennyi idő után múltak el ezek, ha voltak hasonlók?



2022. márc. 11. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A frontokra nem lamolepet adnak. Nézd meg milyen betegségekre van.
2022. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a frontokra adták. Hanem a pánikbetegségre/szorongásra, amit a frontok felerősítenek, így hullámzó hogy mikor vagyok jobban és rosszabbul. Orvos és mentőápoló is mondta hogy a frontok igenis nagyban erősítik a pánikrohamokat, szédülést, és a doki is határozottan írta ezt fel nekem, szóval biztos hogy nem tévedésből szedem.
2022. márc. 11. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Szorongásoldó kellene neked.
2022. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsivel kezdted (így kell), de neked sajnos nem vált be, úgy tűnik. Ez valóban egy antiepilektikum, ami ingadozásokat egyenlít ki. Amúgy ezt nem csak bipolárra lehet felírni? Az oké hogy mire kaptad, de nem írtak oda mást is diagnózisnak, hogy ki tudd váltani 90%-osan?
2022. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát nekem is fura ez, mint az egyesnek.
2022. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!