Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emberek kozt dolgozok es...

Emberek kozt dolgozok es nagyon szorongok, alig kapok levegot , csak akkor vagyok Jol ha minimum napi 6 Frontint veszek be , valami tipp ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 11. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Válts állást.
2022. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

6 Frontin/nap!? Uramisten. Én a 0,25 ösbol vettem be fél szemet reggel pár héten keresztül, hát az is kiutott minden nap.

A megoldás nekem is a váltás volt. Csodás új kollégák közé kerültem, azóta nem kell Frontin se. (amit amúgy egy komoly műtét lelki oldala miatt szedtem, nem a rossz kollégák miatt).

2022. márc. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tudni mitől jött ki a szorongásod?
2022. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha napi 6 Frontin kell, én inkább a kokaint javaslom. Az hamarabb megvan és ugyanúgy rendbeteszi a napodat.
2022. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy új állás tényleg csodát tud tenni. Néha nem magunkban kell keresni a hibát, hanem a körülmények okozzák a rossz közérzetet.
2022. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mármint 6 darab hány milligrammos frontint?


Az egyéni tolerancia nagyon nagy változatosságot mutat, nekem xanaxból 4,5 mg volt a kezdő adagom (frontin és xanax hatóanyaga ua.).

2022. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy szociális fóbiád van? Mit mondott a pszichiáter, aki felírta a frontint? Vagy háziorvos írta fel?
2022. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!