Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha volt,hogy sikerült legyőznö...

Ha volt,hogy sikerült legyőznöd alkoholfüggőséged?

Figyelt kérdés
És mi volt az a bizonyos mélypont?
2022. márc. 16. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En drogos voltam nem alkesz. A melypont szerintem az volt mikor mar egesz nap keszen voltam szabadnap es mar az se erdekelt hogy otthon legyek olyankor hanem siman elmentem intezni a dolgaim. A munkamra is kihatott mar. Tudtam hogy mar a kes elen tancolok es itt az ido donteni. Abbahagytam hirtelen mindent. Jopar hetig nagyon nehez volt. 1-2 orakat aludtam, ingerult voltam, remegtem, faztam kozbe izzadtam minden bajom volt vegul egyszer meg engedtem a csabitasnak utana.. de masnap tukorbe neztem es szanalmas gyenge szrnak gondoltam magam. Az volt az utolso :)
2022. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ugyan ilyen tüneteim vannak 2 napja,csak alkoholmegvonástól..


Alig alszom,s állandó bűntudat gyötör...

2022. márc. 16. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel. Kemenynek kell lenned. Nemtudom miota iszol, de az alkohol elvonasi tunetek elmeletileg meg durvabbak is lehetnek. En tizen evig csinaltam.. Nem fogod megbanni ha kibirod. Tok buszke leszel magadra. Nem fogja iranyitani az eleted. Motivaltabb leszel mas dolgokba, megnyilik a vilag.
2022. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mióta, és mennyit ittál, kérdező?
2022. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2x2 dl vodka,6 doboz sör és 7 dl bor átlagban,egy hétig megállás 3 hete,hogy semmi de másfél hete visszaesés,2 napja semmit sem iszom...


Nem könnyű,de megállom,jövőhéten AA.gyűlésre szeretnék menni!

2022. márc. 16. 17:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült letenned???
2022. márc. 16. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon ajánlanék neked egy hosszabb terápiát kérdező. Mert bocs de így fogsz nyűglődni majd, hogy kibírod egy hónapig, 3 hétig valameddig és történik valami az életedben, valami stresszfaktor, és visszaesel. Nem rosszindulatból írom, de például ott van zsibrik, vagy ráczkeresztúr, amik 1 éves terápiák. Véglegesen le tudod tenni, ha megérted a függő személyiségedet, hogy miért lettél függő, és kapsz eszközöket, hogy hogyan változtass. Nem ismerem a hátteredet, és hogy mióta iszol, meg hogy egyáltalán vagy e olyan mélyen, vagy olyan élethelyzetben hogy el tudsz menni egy ilyenre. De ajánlom, sok ismerősöm volt, és megváltozott az élete, végleg le tudta tenni.
2022. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyonszépen köszönöm, komolyan:ezekről olvasgatok 2 napja a neten (terápiák)


Eltudnék menni,annyira mélypontra még nem kerültem!!!

2022. márc. 16. 19:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy Kérdező ?
2022. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mizu?
2022. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!