Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs kedvem semmihez?

Nincs kedvem semmihez?

Figyelt kérdés

A legjobb lenne, ha az ölembe pottyanna 100 millió forint és szabadon éldegélnél. Nincs kedvem semmilyen kihíváat jelentő dologgal hosszabb távon szembenézni. Így valószínűleg minden tervem kukázom és majd az utcán kukázok. :(

Ezen változtatni kellene, de nem tudom hogyan. 100 millióm nem hiszem, hogy lesz. Most elvonulnék egy fűtött, napelemes kuckóba egy számítógéppel és internetkapcsolattal és élnék ott. 24 leszek lassan és soha életenben nem akartam semmit, csak gépezni, alkotgatni valamiket kőtöttségek nélkül. Csak lenni szeretnék és jól érezni magam. Amúgy valószínűleg aspergeres vagyok, ha ez számít. Mit csináljak, hogy ez változzon, vagy ez így jó?



2022. márc. 18. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Menj szakemberhez.

Amúgy meg 100 m. forint lassan semmire se elég.

2022. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!