Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy pszichológushoz szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta gondolkozom rajta hogy segítséget kérjek, és eljutottam arra a pontra, hogy nem bírom tovább. Kell a segítség. Viszont nem beszélgetek sokat itthon a családommal, és anyának ez nem nagyon tetszik. Félek hogy kiakadna amiért szívesebben beszélgetnék egy idegennel, mint hogy közösen leüljünk és megbeszéljük mi a baj. De én úgy érzem, hogy ez már nem egy családi vacsi kategória. Azt hiszem komoly baj van, és szeretnék szakmai segítséget kérni, mielőtt még nagyobb lenne.
2022. márc. 19. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anya szeretnék pszichológushoz menni. Te is fontos vagy nekem, igyekszem veled is többet beszélgetni a jövőben. De úgy érzem, hogy egy szakember kívülről elfogultság nélkül jobban tudna segíteni nekem, mint egy ismerősöm.
2022. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Odamész hozzá és elmondod, ez kb 1 perc. Mit siránkozol.
2022. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Anya, szeretnék pszichológushoz menni.
2022. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez attól is függ milyen az anyukád te ismered a legjobban. Emellett biztos meg kérdezné hogy miért ami megint tovább bonyolítja a helyzetet ha eddig nem beszéltél vele erről akkor ez most így elég fura lesz neki hogy bajod van de nem akarod elmondani. Talán bróbálkozhatnál iskola szhiholológussal mert oda nem kell elkisérnie és először te is tudsz anyukád nélkül szólni neki
2022. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!