Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Egyszerűen...

Mit csináljak? Egyszerűen kezd el hagyni az a kis életkedv is amit magamba kovácsoltam egy nehéz időszakom után de most újra itt állok.

Figyelt kérdés

A “legjobb barátnőm” vagyis inkább akinek hittem.. Az a exemmel akivel még mindig van valami köztünk rengeteg kimondatlan szavak de még lehet érezni, hogy a kettőnk története nem ért véget. Legalább is én így érzem. Órákon átbeszélgetünk és nagyon jól meg voltunk de mióta a barátnőmnek nevezett személy bejelölte azóta mindketten nagyon furcsák és sztem kavarnak. És ugye akivel alakult volna ki valami az így teljesen felszívódott és meg sem nézi mit küldök.


De én tényleg próbálom elengedni mert nem akarok még nagyobb fájdalmat magamnak azzal okozni, hogy napokon át várom, hogy visszaírjon és majd mikor egyszer visszaír akkor utána megint fel fog szívódni. De akármit nézzek/hallgatok FOLYTON ő jutt eszembe, ès én ettől már kezdek teljesen összezavarodni. Egyetlen egy tiszta gondolat sincs a fejembe, akárhányszor lehunyom a szemem ő villan be előttem és ez még jobban fáj. És nem is értem mi zajlik le bennem de ez rohadtul megrémít, érted ez ami már az elmúlt évekbe zajlik le bennem kb felér egy véget nem érő labirintussal. És mikor végre minden okés akkor kiderül, hogy ez csak a vihar előtti csend és ez még az eddigieknél is jobban szét szedd. Annyira unom már ezt az egészet. Három dolog hajtogatok kb megállás nélkül a fejembe mikor nem rá gondolok.


Először is milyen jó lenne ha semmire se emlékeznék. Így mindent a nulláról kezdve még a születésnapomat se akarom tudni csak mindent felejtsek el. Vagy hogy bárcsak egy értéktelen dög lennék amit mindig a fejemhez vágnak, de hogy lehetnék érzéketlen dög ha közben belül DARABOKRA hullok. Vagy ami még gyakrabban felkúszik a gondolataim közé az a öngyilkosság.


De isten szerelmére végre kihevertem egy rohadt nehéz időszakomat erre jön ez is. Nem akarok mindent elbaszni ezzel.

Akármennyire is erőlködöm, hogy ne fájjon de nem megy. Kezdem már reménytelen esetnek érezni magam. Mondom megint esek abba vissza amibe nem akartam. Múlthét óta már vagy 3kg lefogytam. Az alhasam tele van karcolásokkal. De én esküszöm nem akarom ezt én nem, nem.

Bár ne is léteznék…


2022. márc. 23. 20:28
 1/1 hgwell ***** válasza:

Nem vagy terrorrban tartva! Csak egy párkapcsolati probléma jött, amibe beleragadtál.Tudod a legnagyobb tanítás az életben, hogy ne ragadj le fájdalmas emlékkel ami a múltban történt, mert beleragadsz te is a fájdalomba. Legtöbbször ez nőket érint, hiszen könnyebben esnek mélypontokra de nők azok is akik többnyire azonnal túlteszik magukat ezeken a helyzeteken ezen esetekben inkább kortól függő és társadalmi életviteltől a további hozzá állásod. Férfiak is kerülnek mélypontra, esznek sírva vagy egyre inkább magukban kezdenek inni és végére teljesen belezülleni az állapotba amiböl már soha nnem szabadul hacsak nincs egy kéz ami odaátra repíti vagy egy jó barát aki melléáll és kiveti abból a beragadt nyomorból amiben él. Te is azért vagy itt mert kétségbeesett vagy és úgy érzed egyedül ezt nem tudod megoldani. Én találkozok ilyen személyekkel többször, beszélek velük, csapatot építek, hogy mindenki egységben érezhesse magát és ne orvos által felírt gyógyszereket kelljen találomra hasraütésből szedni amikor azt sem tudod melyik mikor mivel hat milyen mennyiségben és mit ehetsz hozzá mit nem vagy reggel vagy este...sok féle képpen tudja az ember magát terrorba kergetni azonban van mikor nem te saját magadat kergeted terrorba hanem mások teszik ezt meg helyetted, hogy te elvessz vagy gyötrődj.Erre mondjuk van szubjektív állapot és objektív állapot de orvostudomány ezt máshogy nevezi. Kéztetett (kényszerített állapot) vagy nem kéztetett állapot talán. Neked jobbat adott most. Párkapcsolat. 8milliardan vagyunk. te abbol csak 1 vagy.Raadasul könnyen változtathatsz ezen. 1milliárd pasi közül választhatsz.Ne tedd tönkre magad, a nöket a férfiak jobban kapkodják mint a nők a férfiakat, azért vagy csapdában most te is.Lépj túl ezen!!

Vagy inkább kivágod a beleidet??! Arra van sok jelentkező vágóhídon ingyen is megoldják vagy bélfeldolgozó üzemben. Kínáld nekik oda magad. ....Na jó ezt azért ne vedd komolyan tőlem!! ... Néha én is kivágnám a saját belem mert annyi mocsok veszi körül a normális embert az életben, hogy van, a menekülés út a mocskon át vezet.Gondolom te is X aktákat nézel odahaza.Nekem a kedvenc sorozatom. Már annyiszor végignéztem, úgy gondolom nyitok én is egyet. Tuti bugyi cégtáblával.Ingyen turka szegényeknek, aztán kibelezem a vásárlóimat is. ....mert vannak ilyen emberkék, akik állampolgárságot kapnak kutyaürülék helyett. Szedd magad rendbe,kérlek! Életcélod,munkád van??

Én 35, férfi.

2022. márc. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!