Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek is történt már ilyen ?

Veletek is történt már ilyen ?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok, elkezdtem a kognitív terápiát,amiért néha tényleg úgy érzem,mintha jobban lennék

Megfeledkezem magamról,jól érzem magam,aztán megijedek és bepánikolok,hogy most miért jobb miért nincs bajom miért nincsenek negatív gondolatok és ettől bepánikolok

Elmúlik ez valaha ?

Vagy miért van ez ?

Tapasztalatok érdekelnènek,nem bántás.

Köszönöm



2022. márc. 24. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány. Minek szorongasz ha jobban vagy.
2022. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha tudnám miért van,akkor nem kérdeztem volna itt :-\

Nyilván csak a javulás útjára léptem és ezért

Nem tudom

Csak jövő szerdán lesz terápia,csak akkor tudom megkérdezni.

2022. márc. 24. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj már. Ha valami jobb lesz akkor örülj neki. Ha ekkor megijedsz gondolj arra, hogy ez valójában jó, mert túl vagy rajta :) Na azt hiszem ez lehet a kulcs.
2022. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van,köszönöm szépen

1 éve mindennap úgy keltem úgy feküdtem hogy járt a kezem a lábam az idegtől csak rossz gondolataim voltak,aztán ez pár napja nincs és néha megijedek hogy nincs mert azért egy évig csak erre figyeltem és ez volt

El fogom mondani a terápián is ,de lehet addig ez a módszer amit írtál jó lesz ^_^

2022. márc. 24. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na örülök :) Ettől lett jó a napom, köszi.
2022. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!