Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért élvezem azt, hogy...

Miért élvezem azt, hogy bántom magamat?

Figyelt kérdés

Érettségi előtt álló diák vagyok, és mostanában folyamatosan csak bántom magamat...


Folyton stresszelek a jövőm miatt, anyukám megmondta, ha nem vesznek fel egyetemre fel is út, le is út. Nagy lehetőséggel matematika tantárgyól kivéve mindenből 5-ös leszek (ma írtam meg az utolsó dolgozatomat ami nagyon nem ment, mivel 4,5-re álltam és ez nem lesz meg 90%, lemegy az átlagom és nem leszek jeles), mindig minden órára készülök tanítás után és próbálom a legtöbbet kihozni magamból. Sajnos kezd ez már sok lenni...


Mostanában alig eszek, most is korog a gyomrom és érzem is hogy éhes vagyok, de valahogy élvezem ezt. Múltkor magamba erőltettem egy kiflit, de nem maradt meg bennem és kihánytam.

Matek órák alatt ha valamit nem értek, a bőrömbe mélyesztem a körmömet és addig nyomom amíg bírom. Van hogy elkezem erősen vakarni és ez valahogy megnyugtat. Egy a baj, hogy nem tudom miért.

(Osztályfőnököm hívta fel erre a figyelmemet, eddig nem is annyira figyeltem hogy ezt csinálom. Ő mondta hogy ez így nem oké, meg hogy nagyon beesett az arcom...)


Le szeretnék erről szokni, nem szeretnék pszichopata vagy mi a csuda lenni...

Hogyan tegyem?



2022. márc. 30. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Orvoshoz fordulj ezzel mindenképpen.
2022. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Mondd a tanarnak, h szeretnel javitot irni

Es igen, fordulj orvoshoz, mert ha mar most ilyen a helyzet, akkor az egyetemen 10x durvabbak lesznek a tuneteid

2022. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert hülye vagy.
2022. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hgwell ***** válasza:
0%

mert hulyek a foldlakok.

marson 10ezer evvel ezeloot a jovoben meg volt sajat levegod.

2022. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!