Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Élvezem, ha szorongok. Szerint...

Élvezem, ha szorongok. Szerintetek ezzel mit kéne tennem, egyáltalán kell bármit is?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy a feladataim folyton halogatom, hogy a végén összesűrűsödjön és szoronghassak miatta. Persze mindig megcsinálom, nem is kések, de mindig úgy intézem, hogy úgy érezzem, most vége van, nem fog menni ennyi idő alatt. A dolgokat is direkt túlgondolom, és előidézek magamnak ilyen szrongásos rohamokat. Én ezt élvezem. Ez gond lehet?

2020. okt. 9. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így még sokkal rosszabb. Ki élvez ilyesmit?? Nekem pont olyan szorongasom van, mint amit leírtál es lehetetlen így élni.
2020. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tini koromban csináltam hasonlót de foggalmam sincs hogy miért. De soha nem szorongtam úgy mint az utóbbi időben. Most mindent megtennék hogy soha többé ne szorongjak.
2020. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
49%
te beteg vagy
2020. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De irigyellek, hogy te élvezed... 🤦‍♀️
2020. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Remélem akik írtátok, hogy szorongatok, nektek sikerül megszabadulni tőle. Szurkolok. Ha tudok segíteni írhattok is akár.


#3 hát lehet... A normális elég széles sáv. Vannak dolgaim, amik miatt lehet már nagyon a szélén vagyok, vagy nem annyira. Viszonyítás kérdése. Nem tudom.

2020. okt. 9. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanítsd már meg élvezni.:) Komolyan, ha már megszabadulni nem tudok tőle, se nagyon kezelni se, ha jön.
2020. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is élvezném ezeket.. ❤️😍
2020. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 hát őszintén ez úgy alakult ki, hogy régebben nem bírtam velük mit tenni és mivel megoldani nem tudtam, inkább bebeszéltem magamnak, hogy élvezem. Az van, hogy lehet ez túlságosan jól sikerült, mert teljesen rá vagyok függve... 😆
2020. okt. 11. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!