Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elveszítettem a "depi társam"....

Elveszítettem a "depi társam". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam hogy a "barátság" kategóriába írjam, a "szerelem" kategóriába, vagy ebbe, de végül emellett döntöttem, mert ide illett a legjobban.

Arról lenne szó, hogy depressziós vagyok és rátaláltam a "depi társamra", akit már egy ideje el is veszítettem. Lényegében annyi hogy amióta elvesztettem őt, sokkal rosszabbul vagyok. Amikor megírta hogy már nem tud bízni bennem és nem szeretne többet beszélgetni, teljesen összetörtem. Egyrészt azért mert amikor beszélgettünk úgy éreztem hogy egyre jobban vagyok, komolyan kezdtem kijönni a depressziómból. Másrészt pedig annyira megszerettem őt, hogy szerintem életemben nem szerettem még senkit annyira. A gond az hogy nem mertem elmondani neki hogy szeretem. És emiatt úgy gondoltam, jobb lenne megszakítani vele a kapcsolatot mert zavart hogy nem mondhatom el neki. De igazából nem szerettem volna megszakítani a kapcsolatot örökre, de megbántottam őt valamivel és ezután kaptam az üzenetet, hogy már egyébként sem tudott bízni bennem annyira, de ezek után, végképp nem. stb. Annyira hiányzik, és legszívesebben megölném magam bánatomban. Emlékszem arra az érzésre, amikor írt nekem. Mindig annyira boldog voltam amikor beszéltünk. Én nagyon szeretem őt és már egyáltalán nem szeretne hallani felőlem. Főleg hogy egyik nap random megírtam neki hogy "szeretlek".



2022. márc. 30. 22:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom lány vagy, a lányok összetartanak, biztosan lesz hamarosan másik aranyos barátnőd. Fel a fejjel!!
2022. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%
Mármint helyette lesz egy lány barátnőd
2022. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nem lesz.

Te vagy az?

2022. márc. 30. 23:22
 4/30 anonim ***** válasza:
61%
Mi vagyok én?
2022. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
A depi társam akit elveszítettem.
2022. márc. 30. 23:26
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy tűnik, eltoltad. De ha egy barátot tudtál szerezni, akkor tudsz többet is. Csak adj egy kis időt magadnak, hogy összeszedd magad.


Ha meg szerelmes voltál belé, meg kellett volna mondani. Ha az egyik számára csak barátságról van szó, a másik meg már teljesen belecsavarodik a szerelembe, annak soha nincs jó vége.

2022. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Szerintem ő is szeretett, amíg elveszítette a belém vetett bizalmát.
2022. márc. 30. 23:28
 8/30 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni hogy ő is depressziós volt és egymást támogattuk. Én már az öngyilkosságot terveztem, ő is. És azt mondta hogy ha én megteszem ő nem fog nélkülem maradni, és amikor ő volt annyira rosszul, én mondtam neki ugyanezt és így tartottuk egymást életben.
2022. márc. 30. 23:31
 9/30 A kérdező kommentje:
De már nincs aki életben tartana.
2022. márc. 30. 23:31
 10/30 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de nem en vagyok.
2022. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!