Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline miatti álmodozással...

Borderline miatti álmodozással, emberekre való rákattanással hogy lehet leállni? Valakinek valamilyen bevált módszer?

Figyelt kérdés

Most is ott tartok hogy elkezdem nezegetni, ami órákig tart, amiből csak a letargia születik, hogy nincs itt velem, ezért kérdezem…

Régóta így élek, hogy kényszeresen almodozom emberekrol, szituációkról, de az elmúlt másfél évben még rosszabb lett.

Kinezek magamnak valakit, aki nagyon tetszik, nyilván ez mindig elérhetetlen akar filmszereplő is lehet, aztán csinálok egy saját filmet a fejemben, aminek mi vagyunk a főszereplői és ez megy a fejemben egesz nap..

vagy szó szerint órákon keresztül nézegetem a neten, ami egyrészt nagyon jó, mert imádom nézni, másrészt letargiat és depressziót okoz, mert tudom hogy soha nem találok ilyet mint ő. Ilyenkor mi a jobb? Ha nézem tovább vagy ha egyáltalán nem foglalkozom vele?

Sokszor mar lelkiismeret-furdalásom van hogy felnőtt fejjel hogy lehetek így rakattanva egy emberre, mint mások a drogra…

Valós kapcsolataim nincsenek, akik élőben jöttek, ok hidegen hagytak mindig, meg amúgy is szociális fóbiám van…


2022. ápr. 2. 13:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Basszus most tudtam meg hogy borderline vagyok...
2022. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan ezt csinálom csak annyi külömbséggel, hogy annyira bele élem magam mint ha az lenne a valóság:D Ez borderlinos tünet? Csak úgy kérdezem, mert én elvileg nem vagyok az.
2022. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%
Éa ez miért zavar? Miért csinálod? Mi értelme? Baromság.
2022. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Hat sok tanácsot nem kaptam

A rakattanás borderline tünet, vagy akar nárcisztikus is lehet, mivel azt gondolod hogy hozzad csak ez a zsenialis sztar vagy karakter illene… egyébként én is elgondolkodtam ezen, vannak tuneteim…

Nem tudom hogy kellene ezzel leállni, amúgy ez maladaptiv álmodozás, most is van egy nagyon távoli országból valaki, akire mar 2 eve ra vagyok kattanva és teljesen a rabja vagyok… a valódi férfiak, akik jönnek, a közelébe sincsenek

2022. ápr. 2. 20:52
 5/25 anonim ***** válasza:
53%
2es vagyok szerintem kapcsolatba elmulna. Nem rég kavartam egy lánnyal és elmúlt egy ideig, mert csak rá gondoltam :D.
2022. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Jah igen… az az ami sosem volt és sosem lesz…
2022. ápr. 2. 21:45
 7/25 anonim ***** válasza:
De miért?
2022. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Mert nem tud elvonatkoztatni az elérhetetlentől és más emberek meg nem érdeklik, illetve nem is ismerkedik. (Ahogy eddig tűnik nekem, hasonlóan érzek szintén) kérdező te mennyi idős vagy?
2022. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Szociális fobia, soha nem lennék képes lefekudni/együtt lenni valakivel…

Es így van, nekem tényleg csak a zsenialis tud tetszeni, ha az nem jon akkor undorodom, sorry.

Márpedig az nem jon es nem is fog jönni…

2022. ápr. 2. 23:25
 10/25 anonim ***** válasza:
Pszichiáter milyen gyógyszert javasolt?
2022. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!