Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha teljesen...

Mit tegyek, ha teljesen elmebeteg, idegbeteg lettem mióta egy fontos ismerősöm elfordult tőlem?

Figyelt kérdés
Előtte is voltak indulatkezelési gondjaim, de azóta teljesen megőrültem. Nem nagyon akar sikerülni feldolgozni az elveszítését már kb. 1 hónapja. És azóta totál idegbeteg vagyok, öngyilkosság gondolata is elfog sokszor de ami fontosabb, nem bírom fékezni a vadabb indulatokat. Néha vagdalózok, üvöltözök is, és ellenséges, agresszív módon viselkedek. Elég gyakran előtör ez azóta belőlem. Ki tudna ezen segíteni? Mert a pszichológus az nem, még 15 ezer Ft-ért se, amit legutóbb elkért tőlem. Ég a lelkem meg a szívem már egy hónapja és ezért vannak ezek. Pszichológus csak meghallgatott, tanácsot adott és ennyi sokra nem mentem vele
2022. ápr. 4. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
pszichiátert keress. a pszichológus meg pont azt tette ami a dolga, az más kérdés hogy te tudsz-e, akarsz-e élni a javaslataival. helyetted nem fogja a dolgokat megoldani.
2022. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, az elengedésben én is megbuktam idáig mindig. Rendkívül kevés emberhez kötődöm, de azokhoz a végletekig. Nem tudom, mit lehetne kezdeni ezzel... Szakember biztos tudna, de sok pszichológus valóban csak meghallgat, majd ad egy elég közhelyes választ. Nem lehet megmenteni azt a kapcsolatot? Mi miatt alakult így?
2022. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
írja hogy indulatkezelési gondjai voltak mielőtt lépett az az ember. nyilván éppen emiatt- ezt senki se tudja hosszútávon elviselni. Ezt nagyon jól tudom, apámnak is "indulatkezelési gondjai" voltak. magyarán ha nem az volt amit ő akart,átment agresszív baromba.
2022. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére arra is létezik már terápia, nem menthetetlen az olyan ember, ha akar érte tenni.
2022. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jaj, már megint a Szabó-Assenbrenner Zita
2022. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5.: ???
2022. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!