Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt halok meg ha...

Mennyi idő alatt halok meg ha nem eszek, iszok semmit?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ivas nelkul kb 3 nap

Eves az 8-21 nap

2022. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Több, mint ameddig önszántadból kibírnád.

Amúgy meg ez sem olyan idilli ám, mint ahogy elképzeled, hanem borzalmas kín. És nem hülye mániából írom ezt minden ehhez hasonló kérdésed alá, hanem azért, mert tényleg így van. Jobban járnál, ha keresnél egy pszichiátert, aki segítene kimászni a gödörből.

2022. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki egyáltalán nem iszik és nem is eszik semmit, körülbelül három nap alatt szomjanhal. Ha iszik, de ennivalót nem kap, akkor több hétig is életben maradhat.

A kulcsszavakat olvasva leírom, hogy nem valószínű, hogy ilyen módon öngyilkos tudna lenni bárki is. Az életösztöne megakadályozná.

Inkább kérj segítséget szakembertől!

2022. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Hát ilyen halált halni elég kíméletlen.Az egyik legdurvább.Ha fényleg vannak ilyen gondolataid,keress fel egy jó és szimpatikus szakembert,csoportot.Engem is ők húztak ki ebből a gondolatokból
2022. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Étel nélkül bírod sokáig, a folyadék problémásabb. Egyszer kipróbáltam, 2,5 napig nem ittam semmit, enni egyszer ettem egyetlen harapást egy szendvicsből. Már eléggé szedültem, meg fáradt voltam, ilyen koválygós, alvás és ébrenlét közötti állapotban voltam a végén. Furcsa volt. Ne próbáld ki, nem fog sikerülni, esetleg elájulsz, de össze fognak kaparni. Kérj segítséget. Nekem egy kollégám segített, aki észrevette hogy bajban vagyok. Rájöttem, hogy még ha elsőre nem is úgy tűnik, van akire számíthatok. Neked is van ilyen ismerősöd!
2022. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Már voltam pszihológusnál, pszichiáternél de nem ért semmit a gyógyszerek se hatnak. Nekem nincs mentális problémám és az életemmel sincs semmi gond egyszerűen csak nem akarok élni..

Mindenki csak azt mondja keress hobbit. Olvass. Sportolj. Meg hogy az életnek van értelme ne add fel. stb..de ezek lóf@szt se érnek.

Tudom hogy van értelme élni de én nem akarok részt venni benne. Nem akarok boldog lenni se szomorú csak az örök megsemmisülésre vágyok.


Be kell látni az orvosoknak meg mindenkinek hogy vannak olyan emberek akik nem valók az életre mert egyszerűen nincs meg bennük az élni akarás.. és ahelyett hogy gyógyszerrel tömjék "depresszió" címszóval engedni kéne őket elmenni.. vagy biztosítani egy fájdalommentes halált (asszem külföldön van ilyenre lehetőség valahol)

2022. ápr. 14. 23:35
 7/20 A kérdező kommentje:

#2 ez az első ilyen kérdésem gyakorin..


#4 szerintem meg ez az egyik leg emberibb halál vagy szomjan vagy éhen halni. Jobb mint ha vonat elé ugrok vagy fel szabdalom az ereimet..


#5 egyedül élek nem fog rám találni senki. Már csak az kéne hogy élet halál közt valaki "megmentsen"

2022. ápr. 14. 23:41
 8/20 anonim ***** válasza:
38%

Nincs, nem letezik "onmegsemmisules". Amikor majd tavozol ebbol a vilagbol, akkor fog jonni a pofara eses.

Nezegess videokat vagy olvass a halalkozeli elmenyekrol. Felettebb erdekesek es rengeteg ilyen van.

2022. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

"Nekem nincs mentális problémám és az életemmel sincs semmi gond"

"Nem akarok boldog lenni se szomorú csak az örök megsemmisülésre vágyok."

Most akkor meg akarsz halni, vagy nem?


Egyébként meg tényleg ne csinálj butaságot, kérlek! Biztos értékes jóravaló ember vagy Te is, csak meg kell találni, hogy miben vagy tehetséges! Éld le az életed mert érdemes, vannak szép dolgok is a világon szerencsére!

Javaslom ezt itt végigolvasni: [link]


(Nyugodtan le lehet engem pontozni, de ezt most nem rosszallásból, hanem jó szándékkal írom, hátha segít!)

2022. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Akarattal nem lehet szomjan halni. Legkésőbb a harmadik napon megnyitod a csapot, és mohón fogod nyelni a vizet.
2022. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!