Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felelem a ferfiaktol? Androfobia?

Felelem a ferfiaktol? Androfobia?

Figyelt kérdés

Van parom, mindig is ki tudtam alakitani kapcsolatot a ferfiakkal.

De, mindig motoszkalt bennem hogy ok eroszakosabbak, lobbanekonyabbak. Es nem szabad oket megharagitanom, mert akkor ez a vadsag kitor beloluk es ellenem fordul.

Ez a felelem, reszeg ferfiak eseten meg erosebb tud lenni. Akkor meg inkabb felni kezdek toluk.


Ezt a felelemet, nagyon kemenyen, egesz idaig folymatosan felulirtam es viselkedesemben nem mutattam. Egyreszt mert belettam hogy a hiba nalam van. Es amit gondolok az irracoionalis. Masreszt egy kicsi reszem fel is attol hogyha osszerugnam veluk a port, akkor mindenkepp ok lennenek az erosebbek. Es ettol felek. Felek hogy elveszitik a fejuket. Es megvernek, vagy roszabb.


Az egyetlen szituaco ahol ez a legnyiltabban latszik az hogyha sertegetnek, vagy veszekednek velem akkor egy ido utan nem tudok mar igazan vedekezni, visszaszolni. Mintha lefagynek. Es szeretnem ha az egesz szitunak vege lenne. Es ezzel tulajdonkepp a felelemet valahol igazolni is tudom. Ugyanakkor azt is belatom, hogy ez sem racionalis viselkedes reszemrol. Hiszen, pont azert is erzem magam gyengebbnek, mert nem reagalok megfeleloen.

Persze, mindig csak utolag latom be. Adott szituacoban a lefagyassal nehezen, vagy semmit nem tudok kezdeni.


Ezen szeretnek nagyon valtoztatni. De nem tudom hogy is nyuljak a problemhoz.

Felemerult bennem hogy ez lehet hogy androfobia, de egy nagyon enyhe valtozat. Vagy megsem az lenne?


Otlet, jotanacs, meglatas? Barmi johet a tema kapcsan.



#tudatalatti #Androfobia
2022. ápr. 17. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Megbizható,erős partner,aki beszèli a szeretet nyelvet segiteni fog.
2022. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van ilyen.

A jelenlegi parom is ilyen. De ez keves.

2022. ápr. 24. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megtanulod a női kommunikációt igazán jól használni, akkor a férfiak a tenyeredből fognak enni! Az a lényeg, hogy erő alapú kommunikációt ne használj, abban a másik nem mindig ügyesebb lesz. Az igazán ügyes nőkre jellemző szelíd, gyengéd, érzelmeket tartalmazó, de igencsak belső tartással rendelkező társalgási móddal nem tudnak kit kezdeni, jellemzően visszavesznek azonnal. Sokat kell tanulni verbálisan és non verbálisan is alkalmazni. Nem félni kell a ferfiaktól, hanem meg kell őket ismerni és meg kell tanulni velük okosan bánni.

www.titkostanacsoknoknek.hu

2022. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!