Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antipszichotikum szedese...

Az antipszichotikum szedese elejen is rosszabbodnak a tunetek mint az antidepresszansnal?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 18. 09:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hosszú hétvége alatt nyilván nem fogadott orvos! Holnap megyek kettőhöz is. De egyéni véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem csak arra hogy az orvos azt mondja hogy jajj nem lesz ettől semmi bajom.
2022. ápr. 18. 20:19
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Például az antipszichotikumtól aludtam már 16 órát is Leponex. Mániás fázisban nem hallucinálok Kventiax. Amitől semmit nem éreztem Amisulprid. Persze a mg ami számít.
2022. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
Én Ripedont szedek 4.5 mg ot elmultak töle a hallucinációim. De cserébe nehezebben alszom. Szedtem többször is Antidepreszánst de nem voltam töle hanyat esve. De tök egyéni dolog ez a gyógyszerezés, lehet az első gyógyszertöl jobban leszek de lehet hogy az ötödiktöl is szarul leszel. Nem lehet tudni.
2022. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!