Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antipszichotikum szedese...

Az antipszichotikum szedese elejen is rosszabbodnak a tunetek mint az antidepresszansnal?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 18. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Az antidepresszánsnak több hét kell. Az antipszichotikum rögtön hat. Ég és föld a kettő. Az agyadat szétszedi, ettől független nekem bevált.
2022. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nagyon sulyos deperszonalizaciora melyik lenne jobb?

Mindegyik orvost mast mond.

De mar az agybol sem birok kikelni mert nem tudom hogy ki van a fejemben, annyira elveszett az onerzetem.

2022. ápr. 18. 11:41
 3/13 A kérdező kommentje:
Te mire szedted? es hogyan szedi szet?
2022. ápr. 18. 11:41
 4/13 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy szétszedi az agyat, ez honnan jött? Én is szedek antipszihotikumot és nem érzem azt szét lennék szedve. Igaz az egyméretet csökkenti.
2022. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak nyugtato szedesevel ki lehet ebbol jonni? az elmulasztja?

nem akarom egyik fele antit sem szedni. Nem elnem tul ha ez felerosodne az elejen.

2022. ápr. 18. 15:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Átvitt értelemben írtam, hogy szétszedi az agyat. Erősebb mint bármely antidepresszáns.
2022. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen azt értettem, de hogyan szedi szét, mit érzel ami erre utal?
2022. ápr. 18. 20:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy válaszoljak a kérdésedre nem tudok róla hogy az antipszihotikumnál pl erősödne a skizofrénia. Ha hirtelen szedsz be nagy dózist akkor olyan leszel tőle mint egy zombi, fokozatosan érdemes növelni. De az antipszichotikum az főleg skizofréniára való. Az antidepresszáns meg depresszióra. Ha nagy a baj korházba kerülsz és ott állatják be a gyógyszert.
2022. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk tök jó lenne, ha a kérdező végre elmenne orvoshoz, ahelyett, hogy újabb és újabb kérdéseket ír ki. Tökre sajnáltam meg írtam neki egy csomót, még csak válaszra se méltatott. Akkor minek válaszoljak újra és újra? Mi nem fogjuk tudni megoldani ezt a problémát. Ha most a veséje fáj valakinek, akkor röntgen szemekkel belenézünk és megállapítjuk, hogy mi a baj? Sőt, meg is műtjük?
2022. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!