Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ilyen jó pasi miért teszi...

Egy ilyen jó pasi miért teszi tönkre magát?

Figyelt kérdés

Baráti körömben van egy srác (nem érzek nála többet barátságnál mivel hülye de a tények azok tények) és fáj érte a szívem.


190 centi, izmos, nagyon helyes srác mindenben szerencséje van(annak ellenére hogy ezért semmit nem tett) ..a családja is támogatja mindenben amit szintén nem érdemel meg.


Havonta új csajjal van, de folyton depressziós, lelkibeteg, ez mellet még drogozik is, gyógyszereket szed, iszik, verekszik, bandákba keveredik bele...annak ellenére hogy tele van barátokkal akik normálisak vele.


Sok férfi szerintem örülne ha így nézne ki de ő ezt is leszarja...soha nem nevet csak ha bevan tépve. És le szakad a szívem néha miatta mert nagyon jó lelke van, mindenkit meghív kajára-piára ha meg lát minket, egy full jó szándékú srác, tökéletes beszélő partner is..ez mellett sokszor még is védett minket, nem egy beszari féle.


Tényleg közel áll hozzám, de azt hiszem (és a párom is) hogy a drogok elfogják vinni ha ezt tovább csinálja.


Lehet valahogy hatni az ilyen emberre? Tényleg szeretnék neki segíteni.


Köszi a válaszokat 19l a srác 25.


2022. ápr. 19. 23:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
#20 jah nem tudtam, hogy azt is te írtad. akkor lejött volna, hogy fogalmad sincs a témáról, mert tök életszerűtlen a tanács :D
2022. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy miért írtad, hogy már nem sok van hátra? Ha nem a drogok, akkor mi nyír ki?
2022. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem miről beszélsz
2022. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg használjatok sorszámokat. Gondolom a 18-as és 20-as azt írta, hogy attól még, hogy valaki szép/jóképű, még lehet depressziós. A 21-es nem tudom, milyen tanácsról beszél.
2022. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nyilván ezt neki sem mondtam hogy "jajj de jóképű vagy" alapból is van párom..egyébként nem az hogy egoista, hanem szó szerint lelki nyomorék már, persze megkap mindent de valahogy semmi nem boldogítja csak azok a szarok...hát azért próbálok neki az itt leírtak alapján is segíteni.
2022. ápr. 20. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!