Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek ezektől, hogy...

Miért félek ezektől, hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

félek sminkben ki menni az utcára, suliba vagy bárhova. Régen mindig szekáltak a suliban általánosban, lehet ez bennem maradt...

De nem csak ettől félek, félek le menni a konditerembe, félek hajat gondoriteni,csak sima vasalt hajjal megyek ki mert így látott eddig mindenki.


18L



2022. ápr. 24. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan meg akarsz felelni másoknak, ill. mások elképzelt véleményének.


Ha ettől szorongásod van, beszélj egy pszichológussal, fog tudni segíteni.

2022. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szard le a többiek véleményét és csak magadnak felelj meg. Úgysem tudsz mindenkinek, nem is kell.


29F

2022. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus.Jobb minél előbb kezeltetni az ilyen fajta szorongást
2022. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem szorongás, hanem gyerekes szintű gondolkodás. Jaj mit gondolnak mások... amúgy miért hiszed hogy te vagy a világ közepe hogy mindenki téged néz? Uolyan ember vagy, mint bárki más.
2022. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4es,

Nem hiszem azt, hogy én vagyok a világ közepe. Csak már kaptam nem kedves' szavakat...

2022. ápr. 24. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Félsz a többi ember reakciójától. Sztem ezen kellene dolgozni,felfejteni,hogy mitől alakult ki ez.
2022. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fėlsz hogy mindenkinek pozitív vėlemėnye legyen ròlad.

Na ùgysem fogsz mindenkinek tetszeni, fogadd el a szėpsėg szubjektív pont!

Ha magadal meg vagy elėgedve az ad kisugàrzàst pl magabiztosabb a jàràsod mem össze görnyedve fėlėnken senkire nem mersz nėzni.

Ha te sminkelni akarsz talàld ki mi a stlusod ha tãvol àll töled màsok miatt ne sminkelj, ezek szerint feszengsz benne nem kiegėszít.

ruhàkba, haj viseletre is ezt tudom mondani.

Nekem nagy szerelem sminkbe a cicàs tusvonal, nude szàj stb valakinek meg nem tetszik, mėgis csinàlom mert nekem ez tetszik. Nekem is van ami nem tetszik ettöl függetlenül csinàljàk, valakinek ez tetszik, valakinek amaz, enyi. Szerintem sz*rd le az embereket kicsit.

2022. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Átérzem a helyzeted és megértelek mert nekem is volt ilyen problémám nagyon sokáig.

Ez igazából egy mentális "probléma".


Én sem mertem sminkelve kilépni az utcára.

Nekem az hozta a nagy változást amikor láttam hogy egy külföldi modell hölgy a hosszú haját rövidre vágatta. Nekem is nagyon tetszett de ugye nem mertem azt se. Aztán egyszer rászántam magam és belevágtam a hajamba. Onnantól már nem volt vissza út.


Azóta sminkben és bármilyen hajjal ki merek menni az utcára vagy emberek közé.


(ekkor voltam 21 éves)

2022. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem is vállig érő a hajam, fenékig erőt szeretnék..
2022. ápr. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!